Dzisiaj jest środa 5 sierpnia 2020, imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16878) SPORT FORUM FIRMY (5513) PRACA (54) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 15oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
26 / 20oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Jarmark św. Bartłomieja odbędzie się w Koninie po ... (0)Hit transferowy? Jamajka polskiego pochodzenia zak ... (0)

Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z aresztu śledczego

Dodano: 22.09.2019 12:09
Źródło: LM.pl

Anna M., która jest podejrzana o zabójstwo swojego 9-letniego syna - Miłosza i usiłowanie zabójstwa 4,5 miesięcznego Patryka, trafiła do szpitala psychiatrycznego.

Do rodzinnej tragedii doszło w czerwcu tego roku w Kramsku. Anna M. miała powiadomić swoją siostrę, że wbiła sobie nóż w serce. Później miała znowu połączyć się z siostrą, żeby powiedzieć jej, że pomocy lekarskiej potrzebują również jej dzieci. Kiedy na miejscu pojawili się ratownicy, 9-letni Miłosz miał ranę kłutą klatki piersiowej, mały Patryk – ranę ciętą klatki piersiowej, a sama Anna M. miała rany klatki piersiowej i jamy brzusznej. Mimo reanimacji, 9-latka nie udało się uratować. Jego młodszy brat trafił do szpitala w Poznaniu, a matka do szpitala w Koninie.

Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa syna i usiłowania zabójstwa drugiego z chłopców. Nie przyznała się do czynów. Została umieszczona na oddziale psychiatrycznym aresztu śledczego w Poznaniu. Teraz przebywa poza aresztem.

- Ze względu na charakter prowadzonego postępowania i czynu, który jest zarzucany podejrzanej o szczegółach nie możemy mówić – mówi Aleksandra Marańda, pełniąca funkcję rzecznika Prokuratury Okręgowej w Koninie. - Z uwagi na stan zdrowia, prokurator prowadzący sprawę uchylił areszt i osoba ta w trybie ustawy o ochronie zdrowia psychicznego została umieszczona w zakładzie leczniczym – dodaje.

Nie wiadomo jak długo Anna M. będzie przebywała w szpitalu. Śledczy podkreślają, że bez względu na miejsce w jakim znajduje się podejrzana, postępowanie jest w toku.

fot. archiwum

  • Podejrzana o zabójstwo syna została zwolniona z aresztu śledczego

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.