LM.plSportTo był ostatni turniej klubowy. Teraz jeszcze przed golfistami finał

To był ostatni turniej klubowy. Teraz jeszcze przed golfistami finał

Szósty raz w turnieju klubowym rywalizowali w tym roku golfiści z Konińskiego Klubu Golfowego. W niedzielę wyzwanie podjęło szesnastu zawodników.

W kategorii brutto najlepszy tym razem był Robert Tralewski z wynikiem 72 uderzeń. Kolejna trójka zawodników zanotowała dokładnie taki sam wynik - 77 uderzeń. Ostatecznie drugie miejsce zajął Piotr Zbyszewski, a trzeci był Piotr Kruszczyński. Kruszczyński zwyciężył natomiast w kategorii netto (61). Drugi w tej klasyfikacji był Maciej Hązła (64), a na najniższym stopniu podium uplasował się Andrzej Kozłowski (64).

W niedzielę rozegrano również konkurs nearest to the pin. Najlepszy w tej rywalizacji okazał się Maciej Hązła.

Był to już ostatni w tym roku turniej klubowy KKG Konin. 6 października golfiści z regionu konińskiego rozegrają finał tych zmagań.