Dzisiaj jest środa 20 stycznia 2021, imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17316) SPORT FORUM FIRMY (5573) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 2oC
Jutropogoda
3 / 2oC
Pojutrzepogoda
3 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Alarm bombowy w Sądzie Okręgowym. Ewakuacji ... (3)Ognisko na Oddziale Leczenia Uzależnień. Dziesięć ... (2)

I niech się dzieje! Już w październiku mnóstwo wydarzeń

Dodano: 26.09.2019 19:08

Nowy program społeczno – kulturalny pod tytułem „Nic się nie dzieje?” wystartował na łamach Portalu LM.pl

Powtarzana z usta do usta opinia, że „w tym mieście nic się dzieje” sprowokowała nas do wywołania dyskusji na ten temat, a co za tym idzie prezentacji oferty kulturalnej, społecznej, aby lepiej być może, doinformować społeczność o aktualnych wydarzeniach, imprezach, akcjach, przedsięwzięciach, spotkaniach.

O tym, że jednak „coś dzieje się w tym mieście” przekonywali: Agnieszka Gołębiowska z Wydziału Strategii i Marketingu, Damian Kruczkowski, dyrektor MBP, Robert Kuciński, zastępca dyrektora CKiS w Koninie i Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina. Każdy z gości mówił o podjętych inicjatywach i działaniach aktywizujących mieszkańców do udziału w różnego typu akcjach, na przykład o przedsięwzięciu „Sztuka nas szuka”, czyli wychodzeniu ze sztuką do odbiorcy.

Dyskusję zakończyło wspólne stwierdzenie, że jednak się dzieje, a jak powiedział Witold Nowak, zastępca prezydenta Konina, w październiku nie będzie dnia bez jakiegoś wydarzenia. Wystarczy więc wyjść z domu bo atrakcje czyhają „za rogiem”.

O najbliższych wydarzeniach będziemy oczywiście informować na łamach Portalu LM.pl jak to czyniliśmy dotychczas. A do kolejnych wydań „Nie dzieje się nic?” będziemy zapraszać organizatorów, zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych, aby podzielili się swoimi pomysłami. Czekamy więc na zapowiedzi, zaproszenia, opinie, wrażenia. Niech się dzieje!

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Jednak coś się zadziało. Po uwagach KAROLA KUZNOWICZA na spotkaniu prezydenta z mieszkańcami postawili nowe ławeczki w parku Chopina. Dzięki Panie Kuznowicz.
Dodano: 27.09.2019 09:03    Przez: Las komunalny za stadionem

KOMENTARZE

Jednak coś się zadziało. Po uwagach KAROLA KUZNOWICZA na spotkaniu prezydenta z mieszkańcami postawili nowe ławeczki w parku Chopina. Dzięki Panie Kuznowicz.
Dodano: 27.09.2019 09:03    Przez: Las komunalny za stadionem
Sprawy idą w dobrym kierunku. Ludzie mogą wypocząć, a blisko jest pomnik pomordowanych w 1939r. Za miesiąc będą uroczystości 80 rocznicy. Dzięki Panie Kuznowicz.
Dodano: 27.09.2019 09:07    Przez: Las komunalny za stadionem
Mieszkam w mieście ,w którym propozycji kulturan ych jest szeroki wachlarz.Tylko zdążyć z kalendarzem może być kłopot.KULTURA w Koninie ma poziom!!!!!
Dodano: 29.09.2019 19:39    Przez: ~zk
Chodzi o jakość wydarzeń a nie ich ilość.
Dodano: 04.10.2019 14:08    Przez: krok

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.