Dzisiaj jest czwartek 24 września 2020, imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18087) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 16oC
Jutropogoda
22 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Specjalna aplikacja do segregacj ... (0)Konin. Zdezynfekowano budynek II Liceum Ogólnokszt ... (3)

Tegoroczna Noc Zawodowców jednocześnie w trzech placówkach

Pod patronatem LM.pl

Dodano: 29.09.2019 11:25

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie oraz współorganizatorzy zapraszają na „Noc Zawodowców 2019 Edycja 2.0”

Noc Zawodowców jest cyklicznym przedsięwzięciem organizowanym 4 października w całym województwie wielkopolskim, w godzinach 17.00- 21.00. Tegoroczna Noc Zawodowców organizowana przez Centrum odbędzie się w trzech miejscach jednocześnie. W Koninie na terenie Zespołu Szkół Górniczo - Energetycznych i Centrum Kształcenia Praktycznego oraz w Zespole Szkół Technicznych w Kole.

Celem przedsięwzięcia jest promocja kształcenia zawodowego i dualnego wśród młodzieży. Uczestnicy w interaktywny i innowacyjny sposób zapoznają się z zawodami rzemieślniczymi oraz zawodami przyszłości, a także skorzystają z profesjonalnego doradztwa edukacyjno - zawodowego. Agenda wydarzenia przewiduje liczne prezentacje zawodoznawcze, konkursy, warsztaty, pokazy.

„Noc Zawodowców 2019 Edycja 2.0” to jedyna w swoim rodzaju okazja do zapoznania się młodzieży z zawodami oraz potencjałem szkół prowadzących kształcenie zawodowe. Szczególnie zapraszamy uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, ich rodziców oraz nauczycieli. Udział w wydarzeniu bezpłatny.

Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym marszałka województwa wielkopolskiego Marka Woźniaka.

  • Tegoroczna Noc Zawodowców jednocześnie w trzech placówkach
  • Tegoroczna Noc Zawodowców jednocześnie w trzech placówkach

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

CKP to skansen nic nowego tam nie ma zwłaszcza samochodówka z tym starym polonezem do nauki
Dodano: 29.09.2019 11:52    Przez: absolwent

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.