Dzisiaj jest piątek 5 marca 2021, imieniny: Adriana, Fryderyka, Oliwii WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17695) SPORT FORUM FIRMY (5587) PRACA (63) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-2 / -2oC
Jutropogoda
3 / 1oC
Pojutrzepogoda
1 / -1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Naczelna Organizacja Techniczna za transformacją e ... (0)Wierzę w słuszność starań na rzecz elektrowni jądr ... (29)

Bezpłatne konsultacje w ramach kampanii "Napisz Testament"

Dodano: 30.09.2019 14:37
Źródło: LM.pl

Bezpłatne konsultacje prawne z prawa spadkowego i wykład testamentowy już w najbliższy piątek w Koninie.

Fundacja „Podaj Dalej” zachęca do pisania testamentu. Dla wszystkich, którzy chcieliby się dowiedzieć jak przygotować się do jego napisania i ile to kosztuje, zorganizowane będą konsultacje w Centrum Organizacji Pozarządowych w Koninie. Spotkanie rozpocznie się 4 października o godz. 10.00. Najpierw o prawie spadkowym mówił będzie radca prawny Marcin Janiak. Od godz. 12.00 do 13.00 zajęcia pod tytułem „Testament sposobem na przedłużenie życia” poprowadzi Ewelina Szeratics, manager kampanii „Napisz Testament”. Natomiast od godz. 13.00 do 13.15 Zuzanna Janaszek-Maciaszek, prezes fundacji „Podaj dalej” powie o możliwości uwzględnienia w testamencie celu społecznego.

– Od lat próbujemy odczarować myślenie o testamentach, bo te kojarzą się raczej negatywnie. Panuje myślenie, że jeżeli ktoś pisze testament, to jest bliski śmierci albo chce kogoś wydziedziczyć, czy zemścić się. My chcemy uczyć tego, że testament może być czymś dobrym, czymś, co zaprowadzi pewien ład w rodzinie, da pewność, co ma się wydarzyć. Może być podziękowaniem, zabezpieczeniem dla wszystkich, na których nam zależy – mówi Zuzanna Maciaszek-Janaszek, Prezes zarządu Fundacji PODAJ DALEJ, która jest współorganizatorem ogólnopolskiej kampanii "Napisz Testament".

Konsultacje prawne trwać będą do godz. 14.00. Spotkanie odbędzie się w ramach ogólnopolskiej kampanii „Napisz Testament”.

  • Bezpłatne konsultacje w ramach kampanii "Napisz Testament"
  • Bezpłatne konsultacje w ramach kampanii "Napisz Testament"

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.