Dzisiaj jest czwartek 24 września 2020, imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17995) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (67) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 16oC
Jutropogoda
22 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Słońce zamiast węgla. ZE PAK zbuduje elektrownię s ... (0)Puchar Polski. Niespodzianka w Dobrowie, SKP lepsz ... (0)

Powidz. Drugi bieg charytatywny. Tym razem dla małej Julki

Dodano: 30.09.2019 15:37
Źródło: LM.pl

Około pięciu kilometrów będą mieć do pokonania zawodnicy II Biegu Powidz Na 5. Podczas imprezy zbierane będą pieniądze na leczenie Julki Kapczyńskiej. 

Bieg główny odbędzie się 20 października ulicami Powidza oraz promenadą wzdłuż jeziora. Trasa liczyć będzie około pięciu kilometrów. Ponadto rywalizować będą mogły również dzieci i młodzież w sześciu kategoriach, podczas zawodów odbędzie się także pokazowy mecz plażowej piłki ręcznej.

Wszystko to, by pomóc małej Julce Kapczyńskiej. Przez niedotlenienie mózgu podczas porodu dziewczynka choruje na astmę, alergię, słabe napięcie mięśniowe i asymetrię układu komórkowego. Zdiagnozowano również opóźniony rozwoju ruchowy i intelektualny oraz niedowład czterokończynowy wiotki z ataksją. Niezbędna jest intensywna rehabilitacja i dalsza diagnostyka, badania genetyczne, metaboliczne, endokrynologiczne, dalsze leczenie w poradni pulmonologicznej, alergologicznej i neurologicznej, co wiąże się z ponoszeniem ogromnych kosztów finansowych. 

Cała kwota wpisowego przeznaczona zostanie na leczenie dziewczynki. Pomóc można również już dziś - poprzez wpłacanie pieniędzy na portalu zrzutka.pl. Potrzeba dwudziestu tysięcy złotych, do tej pory udało się uzbierać nieco ponad sześć tysięcy.

Zapisy na bieg trwają natomiast na stronie yogoevents.pl

  • Powidz. Drugi bieg charytatywny. Tym razem dla małej Julki

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:bieg,   bieganie,   II Bieg Powidz na 5,   Julia Kapczyńska,   bieg charytatywny,   Powidz

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.