Dzisiaj jest czwartek 17 października 2019, imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18055) SPORT FORUM FIRMY (5382) PRACA (43) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Inspektorzy Transportu Drogowego kontrolowa ... (4)Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi n ... (5)

Dofinansowanie koniecznego remontu ul. Żwirki i Wigury w Koninie

Dodano: 7.10.2019 14:35

Ponad 2 miliony 400 tysięcy złotych dofinansowania do remontu ul. Żwirki i Wigury w Koninie. 

Wojewoda wielkopolski Zbigniew Hoffmann, prezydent Konina Piotr Korytkowski i skarbnik miasta Kazimierz Lebioda podpisali umowę na wsparcie tego zadania z Funduszu Dróg Samorządowych. Przebudowa ulicy Żwirki i Wigury to koszt ok. 4 milionów 200 tysięcy złotych, z tego 1 milion 860 tysięcy złotych to wkład miasta. - Mieszkańcy od dawna czekali na ten remont. Cieszę się, że za czwartym razem udało się zdobyć dofinansowanie na ten cel – podkreśla prezydent.

Jak informuje Grzegorz Pająk, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich w Koninie: ulica Żwirki i Wigury jest przygotowana do remontu pod względem mediów. W wyniku współpracy z zarządcami sieci została tam przebudowana kanalizacja sanitarna, wodociągi, przeprowadzono zasilanie energetyczne. Prace mają potrwać do sierpnia 2020 roku. 

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.