LM.plSportPierwszy mecz u siebie. Hagard przegrał z Samborem Tczew

Pierwszy mecz u siebie. Hagard przegrał z Samborem Tczew

Porażką 24:30 zakończył się pierwszy mecz Hagardu Strzałkowo w II lidze na własnym terenie. W niedzielę beniaminek rozgrywek uległ Samborowi Latocha Agropom Tczew.

W niedzielnym starciu od samego początku przeważali goście. Sambor od pierwszych minut budował sobie przewagę nad Hagardem i do przerwy prowadził już 13:9. Po zmianie stron przez około dziesięć minut utrzymywała się ta czterobramkowa strata, później jednak do głosu znów doszli goście i podwyższyli swoje prowadzenie do 28:20.

W samej końcówce gospodarze odrobili nieco strat, rzucając cztery bramki z rzędu. Dogonić Sambora jednak już się nie udało i Hagard zanotował drugą porażkę w sezonie, a pierwszą u siebie - 24:30.

Po trzech kolejkach beniaminek ze Strzałkowa plasuje się na ósmym miejscu w grupie drugiej. Kolejny mecz w najbliższą sobotę - Hagard zmierzy się na wyjeździe z MKS Grudziądz.

Hagard Strzałkowo - Sambor Latocha Agropom Tczew 24:30 (9:13)

Hagard Strzałkowo: Mateusz Czechanowski, Dominik Niezgoda, Hubert Rogalski - Kamil Kaczmarek (1), Dawid Mierzejewski (5), Daniel Górecki (3), Dominik Nawrocki (2), Sebastian Bagrowski, Marcin Nowak (4), Damian Mierzejewski (5), Bartosz Grabowski, Jarosław Rogalski (3), Michał Zerner (1), Oskar Zawodny.