Dzisiaj jest wtorek 18 lutego 2020, imieniny: Konstancji, Maksyma, Wiaczesława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20730) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
5 / 4oC
Jutropogoda
5 / 3oC
Pojutrzepogoda
5 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Radny pyta o podwyżki za obiekty sportowe. „Nie by ... (1)„Sztuka nas szuka”, czyli intrygujące prace Wojcie ... (0)

Policjanci będą się szkolić na terenie strzelnicy w Potażnikach

Dodano: 9.10.2019 13:39

Komendanta Miejski Policji w Koninie mł. insp. Paweł Kiliańczyk i Lech Książczak, wiceprezes zarządu powiatowego Ligi Obrony Kraju podpisali umowę użyczenia strzelnicy w Potażnikach. Dzięki temu policjanci nadal będą mogli wykonywać tam programowe szkolenia.

Do podpisania umowy doszło we wtorek, 8 października w Komendzie Miejskiej Policji w Koninie. Jak ważne jest dla policjantów wyszkolenie strzeleckie, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Niestety strzelnica, która znajduje się w piwnicy konińskiej komendy nie jest wystarczająca do wykonania wszystkich strzelań, policjanci nie mogą chociażby dobiec do linii ognia, żeby się zmęczyć przed oddaniem strzałów, nie mogą wykonać szybkiego strzelania do dwóch tarcz itp.

Dlatego znalezienie miejsca zastępczego było konieczne. Możliwe stało się to dzięki uprzejmości wiceprezesa zarządu powiatowego LOK, Lecha Książczaka. Dzięki umowie użyczenia policjanci będą mogli szkolić swoje umiejętności strzeleckie w najbliższych miesiącach na strzelnicy w Potażnikach.

Fot.KMP w Koninie 

  • Policjanci będą się szkolić na terenie strzelnicy w Potażnikach

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Konin,   strzelnica Potażniki,   szkolenie policjantów,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.