Dzisiaj jest niedziela 23 lutego 2020, imieniny: Damiana, Romany, Florentyna WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21053) SPORT FORUM FIRMY (5461) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
4 / 3oC
Jutropogoda
5 / 4oC
Pojutrzepogoda
8 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Ostatni sparing na remis. Za tydzień pierwszy mecz ... (0) W Turku powstanie pierwsza strefa wolna od dymu t ... (5)

Słupczanka i jej podróż przez wschodnią Wielkopolskę - Paulina Nowak kończy kampanię w Okręgu 37

Materiał promocyjny

Dodano: 11.10.2019 17:04

Tysiące przejechanych kilometrów, setki sołectw, dziesiątki gmin i dziewięć powiatów - Paulina Nowak i jej kampania dotarli w wiele zakątków wschodniej Wielkopolski, rozmawiając z wyborcami, mieszkańcami i lokalnymi samorządowcami. Liderka listy Lewicy w okręgu konińsko-gnieźnieńskim kampanię prowadziła z pomocą kilku młodych i niestrudzonych działaczy, bez dużych środków i koneksji. Ale mimo to, udało jej się dotrzeć w odległe i piękne miejsca powiatów: średzkiego, śremskiego, kolskiego, konińskiego, tureckiego, słupeckiego, wrzesińskiego i gnieźnieńskiego. 

Oprócz sprawdzenia, czego lokalnym mieszkańcom naprawdę potrzeba - czy kolei (Śrem, Turek), czy rozsądnej polityki ochrony zdrowia (Gniezno), Paulina Nowak prowadziła szeroko zakrojoną akcję edukacyjną. Jak sama mówi, lokalne społeczności mają największą wiedzę dotyczącą tego, czego potrzeba. Dlatego też stara się by każdy kto może głosować, stał się częścią jej Nowej Jakości w polityce. To my, obywatele, podejmujemy decyzję, na czym nam zależy. To przez nasze głosy dajemy szansę lokalnym działaczom, takim jak Paulina Nowak, zmęczonym ,,zawodowymi posłami” i brakiem działań na rzecz mniejszych miejscowości, by mogli o nas powalczyć. Liderka Lewicy idzie do Sejmu z jasnym przekazem - inwestycja w mniejsze ośrodki zwyczajnie nam się opłaca. To właśnie w Słupcy czy Środzie Wielkopolskiej powinny pojawić się ambitne rządowe projekty i miejsca w których mieszkańcy będą mogli się spotykać i rozwijać swoje umiejętności i pasje. Paulina Nowak zawalczy przede wszystkim o transport publiczny, którego brak sprawia że większość naszego regionu to “komunikacyjna pustynia”. Zawalczy też o ochronę zdrowia, która przez wiele ostatnich lat była zaniedbywana. Jednym z postulatów Lewicy są leki na receptę do 5 złotych za sztukę, aby dbanie o własne zdrowie nie było finansowym obciążeniem. Wśród jej priorytetów jest także nowa jakość w miejscu pracy - godne warunki i godna płaca. Chce płacy minimalnej 2700 brutto i rozszerzenia działalności Państwowej Inspekcji Pracy. Idzie do Sejmu, bo ma dosyć ignorowania ,,Polski powiatowej” przez parlamentarzystów. 

Kampania Pauliny Nowak we wsiach i miastach okręgu 37 tylko udowadnia, że blisko ludzi nie wystarczy być - przede wszystkim należy ich słuchać. I działać na podstawie ich potrzeb. Dlatego też, głos oddany na nią w tę niedzielę, 13 października, zagwarantuje nam wszystkim nową jakość w polityce. Zawalczmy razem o Naszą Przyszłość. Bo ponad podziałami, to przyszłość nas łączy.

Publikacja sfinansowana ze środków KW Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Paulina Nowak,   wybory 2019,   lewica

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.