Dzisiaj jest sobota 4 kwietnia 2020, imieniny: Izydora, Wacława, Platona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17585) SPORT FORUM FIRMY (5474) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
9 / 3oC
Jutropogoda
12 / 6oC
Pojutrzepogoda
14 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zakaz wstępu do lasu. Wprowadzono czasowe ogranicz ... (2)Ślesin. Kilka tysięcy bezpłatnych masek do rozdani ... (4)

Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi na Syrię

Dodano: 16.10.2019 14:48
Źródło: LM.pl

„Stop tureckiej inwazji w północnej Syrii! Stop rzezi Kurdów!” - pod takim hasłem odbędzie się dzisiaj protest w centrum Konina.

Kilka dni temu doszło do ataku militarnego na Syrię. Przez ten czas 100 tysięcy cywilów uciekło ze swoich domów ze strachu przed bombardowaniami i okrucieństwem.

- Celem zamierzonych przez Turcję czystek etnicznych jest wymordowanie albo przesiedlenie Kurdów i zarabizowanie terenów północnej Syrii. Te działania są możliwe, ponieważ USA porzuciły Kurdów - sojusznika w walce z Państwem Islamskim - i wbijając mu nóż w plecy, wycofały z Syrii swoich żołnierzy – podkreślają organizatorzy dzisiejszego protestu. - Podobnie jak Turcja i USA, jesteśmy członkiem NATO. - Nie możemy milczeć. Protestujmy! Bądźmy solidarni z Kurdami i Kurdyjkami masakrowanymi przez wojska Erdogana!

Protest zaplanowano na godz. 17.00 na schodach przy byłych Domach Towarowych „Centrum” w Koninie.

fot. facebook

  • Konin. Zaprotestują przeciwko tureckiemu atakowi na Syrię

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

ha ha ha ... ktoś robi manifestacje przeciwko Turkom < nawet nie podano kto > gdzie wybijają Kurdów a przecież MY Polacy produkujemy dla Turcji broń w Mielcu a firma jest Amerykańska i wysyłam do Turcji . Tak samo się zachowuje ta cała manifestacja jak Tramp tzn. krzyczy że ratujemy Kurdów ale Turkom dostarczamy broń . Sami Polacy daliście się wmanewrować w tak idiotyczne gierki Amerykanów , pobyt Amerykanów w Polsce nam nie służy i o tym sie przekonacie już wkrótce ...!! Narodzie zacznijcie w końcu myśleć a nie manifestacje idiotyczne robić . Ktoś kto nawet nie ma głębszej wiedzy na ten temat i nie wie jakie bedą tej manifestacji konsekwencje i takich potem mamy idiotów beznadziejnych . Jak Okólną zamknęli to nikt nie manifestował w dobrej sprawie a za tematy Kurdów się bierze . Wstyd i kpina
Dodano: 16.10.2019 17:34    Przez: kurd
To prawda , że Polacy w ostatnim czasie dostarczyli prototyp helikoptera S-70i Black Hawk dla Turcji i jak również sporo innej broń .
Dodano: 16.10.2019 18:24    Przez: kurdynka
Co za nie przemyślana manifestacja... !! Naród Polski dał się faktycznie wmanewrować w gierki Amerykanów i jak zawsze NAS wyrolowano ...Sami się ośmieszamy . Otwórzcie oczy Narodzie Polski !!
Dodano: 16.10.2019 18:30    Przez: dino
Mielec Sikorsky, firma należąca do amerykańskiej firmy Lockheed Martin, zaakceptowała prototypowy helikopter S-70i Black Hawk dla Tureckiego Programu Helikoptera Wielozadaniowego, wyprodukowaną przez jego polską spółkę zależną - Polskie Zakłady Lotnicze Mielec . Helikopter już w Turcji.
Dodano: 16.10.2019 19:12    Przez: dominikos

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.