Dzisiaj jest wtorek 12 listopada 2019, imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19213) SPORT FORUM FIRMY (5410) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
7 / 7oC
Pojutrzepogoda
8 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Już 13 listopada w placówkach oświatowych - Konińs ... (0)Wielka chwila dla Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wy ... (0)

Konin. Muzyka klasyczna w kościele. Zagra Kwartet Gdański

Dodano: 21.10.2019 10:02
Źródło: LM.pl

Kwartet Gdański zagra w konińskim kościele w ramach projektu „Trzeźwienie przez kulturę”. Koncert już pod koniec października.

Głównym celem Kwartetu jest prezentowanie klasycznych arcydzieł i interpretowanie ich z nową energią. Zespół działa od 2012 roku. Muzycy posiadają bogaty i różnorodny repertuar, który prezentują na festiwalach w całym kraju. W Koninie usłyszeć będzie można m.in. kompozycje Bacha, Moniuszki, Vivaldiego i Ravela.

W skład Kwartetu Gdańskiego wchodzą: Łukasz Perucki i Alena Iwańczuk grający na skrzypcach, Tomasz Mrówczyński – altówka i Weronika Kulpa – wiolonczela. Zespołu będzie można posłuchać w niedzielę, 27 października o godz. 19.00 w kościele św. Wojciecha w Morzysławiu.

  • Konin. Muzyka klasyczna w kościele. Zagra Kwartet Gdański
  • Konin. Muzyka klasyczna w kościele. Zagra Kwartet Gdański

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.