Dzisiaj jest wtorek 12 listopada 2019, imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19216) SPORT FORUM FIRMY (5410) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
7 / 6oC
Jutropogoda
7 / 7oC
Pojutrzepogoda
8 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Już 13 listopada w placówkach oświatowych - Konińs ... (0)Wielka chwila dla Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wy ... (0)

Listopadowe Kino Konesera

Materiał promocyjny

Dodano: 21.10.2019 11:21

Groźnie i z humorem będzie w Kinie Konesera w Kinie Oskard Kameralnie w listopadzie. Widzowie zobaczą filmy: „Midsommar. W biały dzień” oraz „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!”.

„Midsommar. W biały dzień” to film Ariego Astera, wizjonera współczesnego kina i jednego z najciekawszych młodych twórców. Reżyser światowego przeboju „Dziedzictwo. Hereditary” stworzył mroczną historię, rozgrywającą się w biały dzień. W rolach głównych wystąpiły wschodzące gwiazdy młodego pokolenia: Florence Pugh („Lady M.”, „Pasażer”), Will Poulter („Czarne lustro: Bandersnatch”, „Więzień labiryntu”) oraz Jack Reynor („Transformers: Wiek zagłady”).

To, czego boisz się najbardziej, czai się w pełnym słońcu. Dani i Christian wyruszają na  wakacyjną wyprawę na północ Szwecji. Tam, w odciętej od świata wiosce, raz na 90 lat obchodzone jest prastare święto związane z letnim przesileniem. Romantyczny wyjazd szybko przybiera okrutne i niepokojące oblicze… „Midsommar. W biały dzień” w Kinie Konesera 8 listopada o 19.00.

Christian Clavier i spółka znów rozbawią nas do łez w kontynuacji hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy. Dla widowni to bardzo dobra nowina. W filmie „I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!” nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju? Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów. Więcej kłopotów, więcej kontrowersji, więcej… zabawy! Kino Konesera 22 listopada.

Komentarze do filmów przygotował krytyk filmowy Łukasz Maciejewski.

Projekt Kino Konesera współfinansowany jest ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

  • Listopadowe Kino Konesera
  • Listopadowe Kino Konesera

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:kino konesera,   ckis

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.