Zablokowana DK25 w kierunku Kalisza przez ciężarówkę w rowie. Ruch wahadłowy w miejscowości Główiew. Utrudnienia ok. 1h.

LM.plSportMinimalna porażka Hagardu. Zadecydowała końcówka meczu

Minimalna porażka Hagardu. Zadecydowała końcówka meczu

Dwoma bramkami przegrał swoje piąte spotkanie w II lidze Hagard Strzałkowo. Beniaminek z powiatu słupeckiego uległ Hanballowi Czersk.

Spotkanie rozpoczęło się dla strzałkowian bardzo dobrze, już w siódmej minucie Hagard prowadził 4:1. Później jednak goście odrobili straty i do przerwy był remis 15:15. Po zmianie stron to znów Hagard lepiej wystartował, wychodząc nawet na pięciobramkowe prowadzenie.

Od 45. minuty Handball zaczął jednak gonić wynik. Gospodarzy w grze trzymała seria bramek Damiana Mierzejewskiego i Kamila Kaczmarka, ale w końcówce zespół z Czerska trafił dziewięć razy wobec zaledwie dwóch bramek Hagardu i ostatecznie to goście triumfowali 32:30.

Była to czwarta porażka Hagardu w tym sezonie. Beniaminek ze Strzałkowa zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem trzech punktów. Kolejny mecz w najbliższą sobotę - Hagard zagra na wyjeździe ze Szczypiorniakiem Olsztyn.

Hagard Strzałkowo - Hanball Czersk 30:32 (15:15)

Hagard Strzałkowo: Mateusz Czechanowski, Hubert Rogalski - Kamil Kaczmarek (6), Dawid Mierzejewski (5), Daniel Górecki, Dominik Nawrocki (5), Sebastian Bagrowski, Marcin Nowak (1), Damian Mierzejewski (10), Bartosz Grabowski, Jarosław Rogalski (3), Michał Zerner, Oskar Zawodny.