Dzisiaj jest niedziela 9 sierpnia 2020, imieniny: Romualda, Romana, Ireny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16760) SPORT FORUM FIRMY (5516) PRACA (58) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
24 / 21oC
Jutropogoda
27 / 20oC
Pojutrzepogoda
27 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Oblężona twierdza nie padła. Sokół zremisował z Po ... (0)Pożar trocin przy ul. Marantowskiej. Ciemny dym wi ... (0)

Dlaczego twoje dziecko myli litery b i d? Może jest dyslektykiem?

Dodano: 23.10.2019 15:12

Twoje dziecko pisze „b” zamiast „d” lub myli inne litery, a na dodatek robi mnóstwo błędów ortograficznych? W najbliższych dniach możesz bez kłopotu sprawdzić w Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, czy nie ma dysleksji.

- Z okazji przypadającego w październiku Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji nasza poradnia organizuje indywidualne spotkania dla rodziców dzieci, mających trudności w opanowaniu poprawnego pisania i czytania - tłumaczy Małgorzata Szumska, pedagog z MPPP. - Należy podkreślić, że odpowiednio wczesna interwencja i stymulowanie są warunkiem sukcesów edukacyjnych dziecka.

W najbliższy czwartek i piątek oraz wtorek w Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej będzie można skorzystać z konsultacji ze specjalistką zajmującą się problemem dysleksji. Małgorzata Szumska poinformuje o objawach i trudnościach, jakie mogą mieć dzieci z dysleksją, opowie jak przebiega proces diagnostyczny, wskaże odpowiednie pomoce do pracy w domu i zaprezentuje pomocną literaturę.  Będzie można również zapisać dziecko na specjalistyczną diagnozę psychologiczno-pedagogiczną.

Konsultacje odbędą się 24-25 października (czwartek, piątek) oraz 29 października (wtorek). Osoby chcące z nich skorzystać są proszone o wcześniejszy kontakt telefoniczny z numerem 608 321 146 w celu umówienia godziny spotkania.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.