Dzisiaj jest poniedziałek 30 marca 2020, imieniny: Amelii, Kwiryna, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17746) SPORT FORUM FIRMY (5467) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / -1oC
Jutropogoda
4 / -2oC
Pojutrzepogoda
5 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezydent odwołał się od decyzji o zamknięciu stra ... (4)W konińskim szpitalu kilkanaście osób czeka na wyn ... (5)

„Lekcje z ZUS” ogólnopolski projekt dla szkół ponadpodstawowych

Materiał promocyjny

Dodano: 24.10.2019 15:15

Zapraszamy nauczycieli i uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w projekcie edukacyjnym „Lekcje z ZUS”.

Ogólnopolski projekt „Lekcje z ZUS” realizowany jest pod patronatem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministra Edukacji Narodowej. Założeniem projektu jest zapoznanie uczniów z ideą ubezpieczeń społecznych.

Projekt zakłada przekazanie młodzieży informacji na temat ubezpieczeń społecznych podczas czterech lekcji prowadzonych przez nauczyciela. Materiały dydaktyczne, zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli, zostały przygotowane przez pracowników ZUS przy udziale metodyków. Szkoły zainteresowane projektem mogą korzystać nieodpłatnie z materiałów dostępnych w formie elektronicznej na  stronie: www.zus.pl., w zakładce: Edukacja z ZUS.

Zwieńczeniem „Lekcji z ZUS” jest Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Jej laureaci otrzymują laptopy, tablety i czytniki e-booków. Dzięki umowom podpisanym przez ZUS ze szkołami wyższymi, olimpijczycy otrzymują dodatkowe punkty w rekrutacji na studia, a nawet indeksy na uczelnie.

Nauczyciele mogą zgłaszać uczniów  do udziału w projekcie do 15 listopada 2019 r. Wszystkie osoby zainteresowane „Lekcjami z ZUS” prosimy o kontakt na adres e-mail: hanna.wanat@zus.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:zus,   edukacja,   młodzież

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.