Dzisiaj jest niedziela 17 listopada 2019, imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19191) SPORT FORUM FIRMY (5414) PRACA (42) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
11 / 9oC
Jutropogoda
11 / 9oC
Pojutrzepogoda
9 / 7oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Wypadek przy dworcu PKP. Mężczyzna wpadł po ... (1)Medyk przegrał kluczowy mecz. Do Górnika traci osi ... (0)

Tragedia w Zygmuntowie. Nie żyje potrącona przez auto 42-latka

Dodano: 24.10.2019 22:13
Źródło: LM.pl

Do śmiertelnego wypadku doszło dzisiaj po godz. 18.00 w Zygmuntowie, gm. Wilczyn. Nie żyje 42-letnia kobieta.

Wszystko zaczęło się od zepsutego motoroweru, którym jechał mieszkaniec gm. Wilczyn. Mężczyzna zadzwonil do syna, który miał po niego przyjechać. Chłopak pojawił się na miejscu razem z 42-letnią matką. Odczepili przyczepę i pojechali zawrócić samochodem. Jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji, w tym czasie nadjechało osobowe subaru, którym kierowała 18-letnia mieszkanka gm. Wilczyn.

- Mężczyzna stał na poboczu, ale kobieta niemal na środku drogi. Kierująca subaru właściwie nie hamowała i z całym impetem wjechała w stojącą obok przyczepki 42-latkę – podkreśla Marcin Jankowski.

Kobieta zginęła na miejscu.

fot. KMP Konin

  • Tragedia w Zygmuntowie. Nie żyje potrącona przez auto 42-latka
  • Tragedia w Zygmuntowie. Nie żyje potrącona przez auto 42-latka
  • Tragedia w Zygmuntowie. Nie żyje potrącona przez auto 42-latka

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Kondolencje dla rodziny, a szczere wyrazy współczucia dla tej młodej osoby,która kierowała samochodem. Podejrzewam, że ta ś.p. Pani teraz ubrałaby odblaskową kamizelkę, którą każdy ma obowiązek ubrać gdy stoi się na środku drogi...
Dodano: 24.10.2019 23:58    Przez: Romek Ress
Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny.
Dodano: 24.10.2019 23:43    Przez: Mj
śmierć człowieka znajdzie zawsze i wszędzie.tylko czy człowiek to rozumie.
Dodano: 24.10.2019 22:35    Przez: ~prawda
Najlepiej teraz z kobiety zmarłej zrobić winną, bo nie jest w stanie się obronić... Nie oszukujmy się, sprawczyni jest znana na okolice tylko z jednego ;) A jej zachowanie po tym wszystkim jest jednoznaczne z tym, że czuje się bezkarna. Jestem w szoku!!!
Dodano: 28.10.2019 10:17    Przez: LEGITINFO
Dobra może kobieta i była bez kamizelki ale młoda miała od 2 mscy prawko i dużo jarała skoro nie chamowała to nieźle musiała cisnąć gaz a co młodzi kierowcy myślą jak nie popisać się że zapier*****ą
Dodano: 25.10.2019 21:21    Przez: Malyna

KOMENTARZE

śmierć człowieka znajdzie zawsze i wszędzie.tylko czy człowiek to rozumie.
Dodano: 24.10.2019 22:35    Przez: ~prawda
Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny.
Dodano: 24.10.2019 23:43    Przez: Mj
Kondolencje dla rodziny, a szczere wyrazy współczucia dla tej młodej osoby,która kierowała samochodem. Podejrzewam, że ta ś.p. Pani teraz ubrałaby odblaskową kamizelkę, którą każdy ma obowiązek ubrać gdy stoi się na środku drogi...
Dodano: 24.10.2019 23:58    Przez: Romek Ress
Kamizelka nawet w dzień gdy robimy coś na drodze lub poboczu, awaryjne i trojkąt. To jest obowiązek kierowcy, jeśli mama o tym nie wiedziała, to obowiązkiem syna było o tym poinformować i zadbać o bezpieczeństwo swoich rodziców!!!!!!
Dodano: 25.10.2019 12:16    Przez: Romek Ress
Na takich pogrzebach ksiądz zarabia najlepiej. Z 60 mszy po 50 każda będzie
Dodano: 25.10.2019 12:20    Przez: Ksiądz zarobi
ksiądz na pewno zarobi trauma w rodzinie straszna...taka nie potrzebna i okropna śmierć ....
Dodano: 25.10.2019 15:38    Przez: ~brak słów
Ksiądz skasuje i powie, że Bóg ją wezwał....
Dodano: 25.10.2019 23:06    Przez: Romek Ress
Dobra może kobieta i była bez kamizelki ale młoda miała od 2 mscy prawko i dużo jarała skoro nie chamowała to nieźle musiała cisnąć gaz a co młodzi kierowcy myślą jak nie popisać się że zapier*****ą
Dodano: 25.10.2019 21:21    Przez: Malyna
Hamowała piszę się przez H. Co ty jarasz, że innych osądzasz?
Dodano: 25.10.2019 23:05    Przez: Romek Ress
Nie takie " dobra była bez kamizelki..." Skutki są opłakane i skończyło się kasowym dla proboszcza pogrzebem
Dodano: 26.10.2019 03:52    Przez: Romek Ress
Najlepiej teraz z kobiety zmarłej zrobić winną, bo nie jest w stanie się obronić... Nie oszukujmy się, sprawczyni jest znana na okolice tylko z jednego ;) A jej zachowanie po tym wszystkim jest jednoznaczne z tym, że czuje się bezkarna. Jestem w szoku!!!
Dodano: 28.10.2019 10:17    Przez: LEGITINFO
powiedziałabym że bardzo znana:)gwiazdeczka i tak sie wybroni i tak,ale ciekawe czy zrobili jej porządne badania krwi.
Dodano: 28.10.2019 10:49    Przez: Anna Rak