Dzisiaj jest wtorek 22 września 2020, imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17885) SPORT FORUM FIRMY (5538) PRACA (64) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
23 / 17oC
Jutropogoda
23 / 17oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bohaterski czyn policjantów. Wynieśli kobietę z pł ... (1)Koło. Uderzył kolegę kijem baseballowym. Odpowie p ... (3)

Nasze Sprawy. "Dostępność Plus" nie do końca dostępna

Dodano: 29.10.2019 22:44
Źródło: LM.pl

Niedostępny program „Dostępność Plus”? O tym jak wygląda jego wprowadzanie w rzeczywistości, rozmawialiśmy w dzisiejszym programie „Nasze Sprawy”.

Dostosowane dla osób z niepełnosprawnością, seniorów oraz matek z małymi dziećmi urzędy, placówki kultury oraz bloki i wieżowce. To założenia rządowego programu „Dostępność Plus”. Idea słuszna i bardzo potrzebna, ale jak się okazuje program wymaga korekty. Przykładem może być jeden z wieżowców w Koninie, w którym prowadzony jest remont windy. Konińska Spółdzielnia Mieszkaniowa chciała skorzystać z oferowanych w programie pieniędzy. Niestety póki co nie może. O blaskach i cieniach „Dostępności Plus” rozmawialiśmy z poruszającą się na co dzień na wózku Katarzyną Wagner, posłem Ryszardem Bartosikiem, wiceprezydentem Pawłem Adamowem oraz prezesem KSM – Piotrem Wolickim.

Zapraszamy na kolejne wydanie programu „Nasze Sprawy”, który już w najbliższy czwartek o godz. 20.00. Poruszymy w nim temat wzbudzającego kontrowersje spotkania w dwóch konińskich liceach oraz potrzebie edukacji seksualnej w szkołach.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Złodzieje
Dodano: 30.10.2019 15:14    Przez: ~Pss
To komedia o dostępności. Puste słowa i nic się nie robi. Nie żartujcie z inwalidów
Dodano: 30.10.2019 19:44    Przez: ~Ola
Z czego oni się tak cieszą z tego że nic nie zrobili ha ha
Dodano: 31.10.2019 10:53    Przez: ~Edek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.