Dzisiaj jest niedziela 27 września 2020, imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18401) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (55) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 8oC
Jutropogoda
15 / 11oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga. Sezon rozpoczęli wygraną, choć emocji nie ... (0)Więcej turystów niż w ubiegłym roku. Ślesin podsum ... (3)

Koło, Turek, Słupca. Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach

Dodano: 30.10.2019 11:30
Źródło: LM.pl

Niebawem zacznie się wzmożony ruch w okolicach cmentarzy. Jutro w całym kraju rusza policyjna akcja „Znicz 2019”, która potrwa do 3 listopada. Sprawdźcie jak zmieni się organizacja ruchu w Kole, Słupcy i Turku.

W okolicy cmentarza w Turku ustanowiony zostanie zakaz zatrzymywania się  po prawej stronie Alei Jana Pawła II, jadąc w kierunku Koła, na odcinku od skrzyżowania z ul. Rubinową do ul. Chopina.  Dodatkowe znaki zakazu zatrzymywania zostaną ustawione po obu stronach na ul. Chopina od ul. Milewskiego do Alei Jana Pawła II. Zakazy zatrzymywania zostaną ustanowione również na drogach w okolicach cmentarzy w miejscowościach Tuliszków, Grzymiszew, Głuchów, Milejów,  Russocice. W Turku na skrzyżowaniu prowadzącym do cmentarza, czyli skrzyżowaniu ul. Jana Pawła II oraz ul. Chopina czasowo będzie wyłączona sygnalizacja świetlna w momentach największego  nasilenia ruchu. W tym czasie  ruchem kierować będą funkcjonariusze policji.

1 listopada przy cmentarzu w Słupcy parking zostanie wyznaczony obok kaplicy cmentarnej z wjazdem i wyjazdem w ulicę Koszucką. Samochody można będzie parkować po lewej stronie ulicy Koszuckiej, po prawej stronie obowiązuje zakaz parkowania. Można będzie pozostawić samochody na ulicy Gajowej, ale tylko po prawej stronie. Ulica ta będzie otwarta na całej długości, ale będzie na niej obowiązywał ruch jednokierunkowy - od ulicy Gajowej do Al. Tysiąclecia. Przy wyjeźdźcie z ulicy Koszuckiej będzie obowiązywał nakaz jazdy w prawo. Ruch pojazdów na ulicy Szeluty będzie się odbywał bez zmian.

Zmieni się też organizacja ruchu w rejonie cmentarza w Kole przy ul. Poniatowskiego oraz w Kłodawie przy ul. Cichej (grafika nr 1 i 2). Policja przypomina jednocześnie, że 31 października oraz 1 listopada od godz. 18.00 do 22.00 obowiązywać będzie całkowity zakaz ruchu pojazdów ciężarowych i samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 12 ton.

Koło - grafika nr 1

Kłodawa - grafika nr 2

Słupca - grafika nr 3

  • Koło, Turek, Słupca. Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach
  • Koło, Turek, Słupca. Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach
  • Koło, Turek, Słupca. Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach
  • Koło, Turek, Słupca. Zmiany w organizacji ruchu przy cmentarzach

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

yanosik do jazdy po mieście też bedzie mile widziany
Dodano: 31.10.2019 15:52    Przez: Asia Gandziarowska

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.