Dzisiaj jest piątek 15 stycznia 2021, imieniny: Domosława, Makarego, D±brówki WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17124) SPORT FORUM FIRMY (5572) PRACA (45) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
-6 / -6oC
Jutropogoda
-3 / -13oC
Pojutrzepogoda
-12 / -15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Siatkarska kolejka: Wilki z wiceliderem, SPS Konsp ... (0)Niepokonany lider zagra w Koninie. Trudny test prz ... (0)

Policjant z Turku został najlepszym oskarżycielem publicznym

Dodano: 5.11.2019 11:05
Źródło: LM.pl

Aspirant Maciej Boczek z Komendy Powiatowej Policji w Turku najlepszy w Wielkopolsce w II Ogólnopolskim Konkursie dla policjantów – oskarżycieli publicznych.

Celem konkursu jest doskonalenie zawodowe związane z podniesieniem kwalifikacji zawodowych policjantów służby prewencyjnej, wyłonienie najwszechstronniejszego policjanta oskarżyciela publicznego, a także przybliżanie społeczeństwu problematyki służby policjantów pełniących funkcję oskarżyciela publicznego. Kilka dni temu nagrodzono tych, którzy zwyciężyli na etapie wojewódzkim.

W wielkopolskich zmaganiach wzięło udział 31 policjantów. Musieli się oni zmierzyć z testem pisemnym obejmującym 50 pytań oraz konkurencjami w zakresie umiejętności rozwiązywania 10 kazusów z materialnego prawa wykroczeń. Najlepszym z najlepszych okazał się być aspirant Maciej Boczek z KPP w Turku. Na drugim miejscu uplasował się młodszy aspirant Przemysław Kuczyński z Krotoszyna, a na trzecim – sierżant sztabowy Anna Bruś z Kalisza.

Policjant z Turku będzie reprezentował cały garnizon wielkopolski w konkursie na szczeblu ogólnopolskim, który odbędzie się w dniach 18-19 listopada w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

fot. KPP Turek

  • Policjant z Turku został najlepszym oskarżycielem publicznym

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.