Dzisiaj jest piątek 30 lipca 2021, imieniny: Julity, Ludmiły, Rościsława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15016) SPORT FORUM FIRMY (5612) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 17oC
Jutropogoda
24 / 17oC
Pojutrzepogoda
20 / 16oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Zobacz najnowszy odcinek (0)ZE PAK otrzyma dofinansowanie na budowę instalacji ... (0)

Konin. Utrudnienia w związku z obchodami Święta Niepodległości

Dodano: 6.11.2019 17:17
Źródło: LM.pl

Od najbliższego piątku kierowcy poruszający się po starej części Konina będą się musieli liczyć z utrudnieniami. Wszystko to w związku z obchodami Święta Niepodległości.

W piątek 8 listopada, godz. 18.00 do 11 listopada, godz. 15.00 wyłączony z ruchu zostanie pl. Wolności. W Strefie Płatnego Parkowania obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania się i jak informuje Zarząd Dróg Miejskich w Koninie, w razie jego złamania możliwe będzie odholowanie pojazdu na koszt właściciela.

Natomiast 10 listopada od godz. 17.00 do 11 listopada do godz. 15.00 wyłączone z ruchu będą drogi dojazdowe do pl. Wolności, w tym: 3 Maja i Wiosny Ludów od kościoła św. Bartłomieja do ratusza i ul. Wojska Polskiego, na wysokości Urzędu Miejskiego. 11 listopada od godz. 6.00 do 15.00 zamknięty będzie parking przy kościele św. Bartłomieja, a pomiędzy godz. 11.00, a 13.00 trzeba się liczyć z utrudnieniami związanymi z przejazdem Szwadronu Kawalerii Ziemi Konińskiej ulicami: Podwale, Wiejska, Wojska Polskiego, Plac Wolności, 3 Maja i Kościelna.

Zarząd Dróg Miejskich apeluje o stosowanie się do znaków drogowych i komend osób zabezpieczających uroczystości oraz kierujących ruchem.

  • Konin. Utrudnienia w związku z obchodami Święta Niepodległości

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.