Dzisiaj jest piątek 5 czerwca 2020, imieniny: Waltera, Bonifacego, Dobromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18504) SPORT FORUM FIRMY (5492) PRACA (26) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
16 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
W Koninie żegnają Małoletniaka i długoletniego prz ... (0)Hit transferowy Medyka Konin. Klaudia Fabová nową ... (0)

Ślesin. Dzieci i młodzież na spotkaniu z policjantem dzielnicowym

Dodano: 7.11.2019 11:51
Źródło: LM.pl

Dzielnicowy ze Ślesina odwiedził miejscową szkołę. Wspólnie z przedstawicielami Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Koninie, dyskutowali o bezpieczeństwie.

Profilaktyczne rozmowy z najmłodszymi to podstawa działań policji, jeśli chodzi o prewencję. Dlatego tak często działają w tej sprawie dzielnicowy. Mundurowy ze Ślesina mówił młodym ludziom przede wszystkim o bezpieczeństwie, ale też w starszych klasach zwracał uwagę na odpowiedzialność karną.

- Niestety zdarza się, że nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak łatwo popaść w konflikt z prawem. Najczęstszym sposobem jest publikowanie w Internecie zdjęć czy filmów z innymi osobami, które nie wyraziły na to zgody. Co gorsza takim publikacjom towarzyszą najczęściej prześmiewcze komentarze, co jeszcze pogarsza sprawę – informuje Marcin Jankowski, rzecznik konińskiej policji.

Młodzi ludzie mieli również szansę sprawdzić, dlaczego zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas jazdy jest tak ważne. Pracownicy WORD zaprezentowali im symulator zderzeń.

fot. KMP Konin

  • Ślesin. Dzieci i młodzież na spotkaniu z policjantem dzielnicowym
  • Ślesin. Dzieci i młodzież na spotkaniu z policjantem dzielnicowym
  • Ślesin. Dzieci i młodzież na spotkaniu z policjantem dzielnicowym
  • Ślesin. Dzieci i młodzież na spotkaniu z policjantem dzielnicowym

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.