Dzisiaj jest czwartek 27 lutego 2020, imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20957) SPORT FORUM FIRMY (5458) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
5 / 1oC
Pojutrzepogoda
5 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rusza runda wiosenna. W sobotę pierwszy mecz Medyk ... (0)Zabójstwo 10-letniego Adasia to dla śledczych prio ... (1)

Harcerze z Konina na obchodach Święta Niepodległości w stolicy

Dodano: 7.11.2019 20:32
Źródło: LM.pl

Konińscy harcerze wezmą udział w tegorocznych obchodach Święta Niepodległości przy Grobie Nieznanego Żołnierza w Warszawie. Drużyna z naszego hufca będzie reprezentować na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego cały Związek Harcerstwa Polskiego.

Konińskich harcerzy spotkało nie lada wyróżnienie. Główne władze Związku Harcerstwa Polskiego poprosiły nasz hufiec o wystawienie drużyny, która będzie reprezentowała całą organizację podczas poniedziałkowych obchodów Święta Niepodległości na Placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

– Potraktowaliśmy to jako zaszczyt – mówi harcmistrz Michał Kałużny, komendant Hufca ZHP Konin. – Drużyna reprezentacyjna naszego hufca jest odpowiednio ubrana. Mają jednolite pałatki, kurtki, polary. Spotykają się co jakiś czas, by ćwiczyć umiejętności musztry. Uczestniczą od wielu lat z powodzeniem we wszystkich uroczystościach miejskich. Czasem w większym, czasem w mniejszym składzie, w zależności od potrzeb i możliwości. Drużyna liczy około 40 - 50 członków.

Przed członkami drużyny reprezentacyjnej teraz sporo pracy. Jutro, a także w sobotę i niedzielę będą ćwiczyć przed wyjazdem do stolicy.

  • Harcerze z Konina na obchodach Święta Niepodległości w stolicy

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Brawo harcerze. Mam szczególny sentyment do harcerstwa.
Dodano: 7.11.2019 20:59    Przez: ~Ola

KOMENTARZE

Brawo harcerze. Mam szczególny sentyment do harcerstwa.
Dodano: 07.11.2019 20:59    Przez: ~Ola

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.