Dzisiaj jest środa 16 czerwca 2021, imieniny: Aliny, Justyny, Benona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16763) SPORT FORUM FIRMY (5606) PRACA (77) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
22 / 14oC
Jutropogoda
24 / 16oC
Pojutrzepogoda
27 / 21oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Na błoniach powstaje już parkur. W piątek startuje ... (0)Turek. Zatrzymani za wymuszenia rozbójnicze i nark ... (0)

Nic się nie dzieje? Bluesonalia i Tryptyk Zaduszkowy 2019

Dodano: 8.11.2019 10:14

Nic się nie dzieje? Już w najbliższy weekend kilka znaczących wydarzeń, które wpisały się na dobre do kulturalnego kalendarza Konina.

Po raz kolejny zaprzeczamy temu, że „w tym mieście nic się nie dzieje”. Zaprzeczają temu przede wszystkim organizatorzy wydarzeń, które niemordowanie organizują od kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu lat.

Bluesonalia, w tym roku 25 edycja, wspomina Marta Mielcarek i Andrzej Adamski. Na Tryptyk Zaduszkowy, 12 edycję, zaprasza Anna Wysocka. Od lat, mimo wielu trudności, realizując swoje i innych muzyczne marzenia, nie oglądając się na malkontentów, organizują poważne wydarzenia, z przesłaniem, co podkreśla Anna Wysocka. W programie „Nic się nie dzieje?” pokazują, że można z powodzeniem organizować imprezy z przesłaniem i zapraszają, jak zwykle do udziału. A z tej wspólnej rozmowy może coś jeszcze wyniknie. - Marzy mi się, żeby jakoś połączyć te nasze listopadowe wydarzenia (dołączyć jeszcze gospel) i zrobić coś razem – powiedział Andrzej Adamski. - Jaka by to była siła przekazu.

Goście programu, za naszym pośrednictwem dziękują miastu Konin, które wspiera te działania, te inicjatywy, nie tylko duchowo. - Zawsze mamy wsparcie – podkreślali wszyscy jednakowo. 

 

 

 

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.