Dzisiaj jest środa 20 listopada 2019, imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19781) SPORT FORUM FIRMY (5416) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
10 / 10oC
Jutropogoda
10 / 9oC
Pojutrzepogoda
8 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Konin. Parking przy ulicy Przemysłowej będzie jutr ... (1)Nowa miotła nie pomogła. Górnik po jesieni w stref ... (0)

Zmiana prezesa MZK. Pierwsza kobieta na czele spółki miejskiej 

Dodano: 8.11.2019 17:47

Miejski Zakład Komunikacji w Koninie ma nowego prezesa. Magdalena Przybyła zastąpiła długoletniego dyrektora, a po przekształceniu MZK w spółkę, prezesa Mirosława Pachciarza.  

8 listopada br. Rada Nadzorcza odwołała z funkcji prezesa zarządu MZK sp. z o.o. Mirosława Pachciarza. Powodem były rozbieżności w sposobie zarządzania spółką, organizacja przewozów po zmianie rozkładu jazdy, a także problemy komunikacyjne na linii spółka-właściciel.Tego samego dnia Rada Nadzorcza powołała na stanowisko prezesa zarządu MZK sp. z o.o. Magdalenę Przybyłę.

Magdalena Przybyła jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego w Koninie oraz Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W 2010 roku ukończyła Podyplomowe Studia Menedżerskie Executive MBA na Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie certyfikowane przez Leeds University Business School. Od 2008 roku posiada uprawnienia do zasiadania w radach nadzorczych nadane przez Ministerstwo Skarbu Państwa.

Przez 9 lat pełniła funkcję Sekretarza Miejskiego w Choszcznie, w tym czasie odbyła dwa staże zagraniczne (we Francji i w Holandii) z zakresu zarządzania instytucjami samorządowymi. Następnie przez kolejnych 9 lat była dyrektorem Zarządu Wykonawczego Związku OSP RP Województwa Zachodniopomorskiego. Była wieloletnim koordynatorem wojewódzkim województwa zachodniopomorskiego projektów finansowanych ze środków EFS.

Przez ostatnich 8 lat pracowała w Kaliskich Zakładach Przemysłu Terenowego w Kaliszu S.A. jako prokurent i dyrektor ds. marketingu oraz w spółce Intechplast S.A., zarządzając sprzedażą krajową i zagraniczną producentów środków ochrony indywidualnej oraz logistyką, a także prowadząc certyfikacje wyrobów.

Jest osobą zaangażowaną społecznie. Była prezydentem Ladies Club przy Wielonarodowym Korpusie Północno-Wschodnim w Szczecinie. Obecnie jest prezesem organizacji non-profit Fundacja Firefighter Combat Challenge Poland. Przez około pół roku była członkiem Rady Nadzorczej MZK Konin sp. z o.o.

 

  • Zmiana prezesa MZK. Pierwsza kobieta na czele spółki miejskiej

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:MZK Konin,   Mirosław Pachciarz,   Magdalena Przybyła,   zmiana prezesa,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Pani Magdaleno zrobić porządek w tym bałaganie, roszady na stanowiskach np. kierowniczych bo co nie którym palemka tam odbiła ale przede wszystkim rozbić układy, układziki, związki a co niektórych zmusztrować😁😁😁👍👍👍
Dodano: 8.11.2019 18:35    Przez: ~bogdan
Cz w Koninie brakuje mlodych wyksztalconych zaangażowanych osób? Czy wszędzie trzeba wciskać znajdy z regionu? Prezydent kompletnie nie ma pojęcia o miejscowych zasobach.
Dodano: 8.11.2019 20:25    Przez: Bazyli Opona
ooooo..... jaka szkoda,kto będzie patrolował i inwigilował kierowców na mieście o 7 rano służbowym pasatem i sprawdzał czy mają uśmiech na buziuni😁😁😁. teraz posadzić go na bramiew niech popracuje po 12godz. i otwiera,zamyka szlaban i zobaczy jak się pracuje kiedy trzeba wejść w nowe towarzystwo które patrzy na ciebie spod byka
Dodano: 8.11.2019 18:44    Przez: ~mieszkaniec
następni w kolejce kierownicy po układach
Dodano: 8.11.2019 18:39    Przez: ~mirek
teraz załoga powinna wiadro pomyji mu dać w ostatni dzień jego pracy za to jakim był cudownym gospodarzem, a tych wszystkich przydupasów potraktować tak samo jak jego potraktowali na bruk
Dodano: 8.11.2019 19:02    Przez: ~kazimierz m

KOMENTARZE

Jest ładniejsza . . .
Dodano: 08.11.2019 20:45    Przez: Pasażer
tylko żeby nie było jak w alternatywach, wróci na stanowosko wyżej i bedzie nadzorowal mzk
Dodano: 08.11.2019 20:57    Przez: ~nn
ladnie ten miroslaw musial sobie nachlapac u zalogi skoro mu tak dziekuja,wszyscy maja nadzieje na zmiany, po czynach nowa prezes poznamy
Dodano: 08.11.2019 21:00    Przez: ~pisior😎
Z przerażeniem czytam komentarze. Mamy XXI wiek a wynika z komentarzy że kierowcy gorzej traktowani jak chłopy panszczyzniane. To jest ta demokracja komuchow i popaprancow. Panowie i tak długo wytrzymałoście z tym pseudo prezesem. Szczerze wątpię żeby ten parasol coś zmienił. Tu nie są potrzebni ludzie z zaszczytami tylko bardzo dobry ekonomista, menadżer. Człowiek który traktować będzie ludzi zgodnością, szacunkiem, żadnego kolesiostwa i nie jak poddanych. Ta pani to dużo miejsc pracy zmieniała to źle rokuje.
Dodano: 08.11.2019 22:55    Przez: ~Ola
teraz jak będzie fikała nowa Pani Prezes to załoga pewnie już sobie nie pozwoli po takiej batali.odnoszę wrażenie że jest okazja do zalozenia nowego zwiazku zawodowego i kupienia z pierwszych skladek taczki która będzie wrazie co przypięta przy bramie wjazdowej do zajezdni jako wyjście ewakuacyjne dla tych którzy będą chcieli powtórki z rozrywki, ale do tego musi być jedność a w tym zakładzie brakuje zgrania poza garstką którzy coś by chcieli zmienić.
Dodano: 08.11.2019 23:25    Przez: ~wyrwał
No w końcu, może coś się zmieni. Do tej pory wszystko poukładane, brak możliwości wygrania nowej firmy z nową ofertą ... w końcu czas na zmiany...
Dodano: 08.11.2019 23:47    Przez: M S
Teraz trzeba poczekać aż "sprawa" trochę przycichnie i Prezydent zleci byłemu dyrektorowi nowe zadanie.... może do geotermii???? ;)
Dodano: 09.11.2019 11:36    Przez: kkkk
Może i dobrze bo rok temu to już była katastrofa. Teraz starali się być uprzejmi . Na pewno potrzebna była zmiana .
Dodano: 09.11.2019 14:18    Przez: Łukasz Cieślak
avatar Rada Nadzorcza MZK Konin sp. z o.o. i Prezydent wiedzieli, że to była i będzie lipa? O co w tym wszystkim chodzi? Może sprywatyzować i dotować?
Dodano: 09.11.2019 17:36    Przez: Józef Bąk
ten śmieszny facet zdecydowanie za długo kierował zakładem
Dodano: 10.11.2019 11:51    Przez: Hanna
2 z 3
<<123>>

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.