LM.plSportLebiedziński z Pieczyńskimi rozbili KKF. Porażka 3:11 w Mosinie

Lebiedziński z Pieczyńskimi rozbili KKF. Porażka 3:11 w Mosinie

Wysokiej porażki doznał KKF Automobile Torino Konin w drugim spotkaniu tego sezonu. W Mosinie koninianie ulegli tamtejszemu Futsal Team aż 3:11.

Grupa CRB Mrówka Mosina Futsal Team to zespół, który posiada jednych z najbardziej doświadczonych zawodników na II-ligowych parkietach. Konińscy kibice zapewne pamiętają Dariusza i Łukasza Pieczyńskich oraz Daniela Lebiedzińskiego, byłych reprezentantów Polski, którzy już w zeszłym sezonie dali się we znaki konińskiej drużynie.

Nie inaczej było w Mosinie, gdzie KKF Automobile Torino Konin rozgrywał drugi mecz bieżącego sezonu. Już po pięciu minutach gospodarze prowadzili 3:0. Do końca pierwszej połowie Grupa CRB Mrówka Mosina Futsal Team dorzucił jeszcze trzy trafienia. Dla gości z Konina jedynego gola zdobył Wiktor Jarabek.

Po zmianie stron cały czas na parkiecie dominowali zawodnicy z Mosiny. Łącznie wygrali mecz aż 11:3. Pięć bramek zdobył Daniel Lebiedziński, hat-trickiem popisał się Łukasz Pieczyński, dwa gole dołożył Dariusz Pieczyński, a jednego - Tomasz Gajewski. Rozmiary porażki KKF Automobile Torino zmniejszyli Mateusz Mroziński i Krystian Andrzejczak. Czwartego gola mógł jeszcze zdobyć Mateusz Zaborski, ale w końcówce meczu nie wykorzystał przedłużonego rzutu karnego.

Była to pierwsza porażka koninian w tym sezonie. Po dwóch kolejkach KKF Automobile Torino ma na koncie trzy oczka. Pierwszy mecz w Koninie odbędzie się w kolejną niedzielę. Koniński zespół podejmować będzie ICEA Futsal Poznań.

Grupa CRB Mrówka Mosina Futsal Team - KKF Automobile Torino Konin 11:3 (2', 15', 22', 23', 33' Daniel Lebiedziński, 3', 19', 34' Łukasz Pieczyński, 5' Tomasz Gajewski, 7', 37' Dariusz Pieczyński - 15' Wiktor Jarabek, 24' Mateusz Mroziński, 27' Krystian Andrzejczak)