Dzisiaj jest piątek 24 stycznia 2020, imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21528) SPORT FORUM FIRMY (5457) PRACA (39) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 3oC
Jutropogoda
5 / 2oC
Pojutrzepogoda
4 / 1oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Katarzyna Motyl znów w Koninie. Jej Ostrovia pokon ... (0)Brzeźno. Ponad 600 kg nakrętek od całej szkoły dla ... (1)

Wielka chwila dla Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego

Dodano: 12.11.2019 10:35

W najbliższy czwartek, 14 listopada 2019 roku o godzinie 11.00 w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Koninie odbędzie się uroczyste otwarcie sportowo - rehabilitacyjnej  sali gimnastycznej. 

Po niespełna dwóch latach od wmurowania kamienia węgielnego społeczność Ośrodka może cieszyć się nowoczesną i przestronną salą, w której oprócz lekcji wychowania fizycznego odbywać się będą zajęcia rozwijające sportowe talenty i pasje wychowanków.

W uroczystości wezmą udział władze miasta, darczyńcy, czyli przedstawiciele Fundacji Polsat, Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, spółek: DEKADA SA, IMPEXMETAL SA i innych firm oraz przyjaciele i sympatycy placówki. 

  • Wielka chwila dla Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:SOSW Konin,   sala gimnastyczna,   budowa SOSW,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.