Dzisiaj jest czwartek 1 października 2020, imieniny: Danuty, Remigiusza, Romana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18114) SPORT FORUM FIRMY (5537) PRACA (52) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 12oC
Jutropogoda
14 / 11oC
Pojutrzepogoda
19 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Michalski o sytuacji Górnika. „Jako prezes jestem ... (0)Konin. Miejski Klub Seniora pod opieką Konińskiego ... (0)

Konin. Policjanci wyróżnieni odznaką honorowego dawcy krwi

Dodano: 13.11.2019 11:23
Źródło: LM.pl

Dwaj policjanci z konińskiej komendy i jeden z komisariatu w Sompolnie otrzymali odznaki „Honorowego Dawcy Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”.

Pod koniec października w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu trzej policjanci z KMP w Koninie otrzymali specjalne wyróżnienia. Odznaka przyznawana jest zasłużonemu krwiodawcy, który oddał co najmniej 20 litrów krwi.

W konińskiej komendzie akcje oddawania krwi organizowane są cyklicznie. Na plac przed budynkiem przyjeżdża specjalistyczny autokar, a jak informuje Marcin Jankowski, rzecznik KMP w Koninie, kolejki bywają tak długie, że nieraz nie wszyscy są w stanie oddać krew.

fot. KMP Konin

  • Konin. Policjanci wyróżnieni odznaką honorowego dawcy krwi

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.