Dzisiaj jest poniedziałek 28 września 2020, imieniny: Luby, Wacława, Salomona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18103) SPORT FORUM FIRMY (5535) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Świetny start sezonu KKSz, trzy medale na mistrzos ... (0)Sprawdzian przed startem ligi. Dwie porażki i zwyc ... (0)

Konin. W przyszłym roku nowy system zarządzania autobusami

Dodano: 13.11.2019 12:03
Źródło: LM.pl

Aplikacja do zarządzania autobusami MZK oraz system informacyjny tablic na przystankach. Ogłoszono przetarg na ich zakup.

Do 5 grudnia przyjmowane są oferty związane z dostawą i montażem dziewięciu sztuk tablic informacji pasażerskiej, które zostaną zamontowane na przystankach: Spółdzielców-Rondo, Aleje 1-ego Maja ZSZ, Dworcowa (dwa przystanki), Wyszyńskiego ZSGE, Wyszyńskiego, Wyszyńskiego-Glinka, Chopina-Szeligowskiego oraz Wał Tarejwy-Kościelna. Ponadto przetarg przewiduje dostawę i montaż autokomputerów oraz urządzeń do 62 autobusów, a także wykonanie prac związanych z konfiguracją systemu, stanowiska komputerowego do Centrum Obsługi oraz aktualizacji rozkładów jazdy. Dodatkowo, zwycięska firma będzie miała za zadanie przeprowadzić szkolenie personelu MZK i utworzyć stronę internetową oraz mobilną aplikację dla pasażerów.

Wszystko ma być gotowe do końca maja przyszłego roku. Szacunkowa wartość zamówienia to niespełna 341 tysięcy euro.

  • Konin. W przyszłym roku nowy system zarządzania autobusami

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

Niespełna 341 tys€. Nie lepiej autobusów dokupić?
Dodano: 13.11.2019 17:33    Przez: Josef Josef

KOMENTARZE

Niespełna 341 tys€. Nie lepiej autobusów dokupić?
Dodano: 13.11.2019 17:33    Przez: Josef Josef
Najwyżej za ta cenę jest 1 autobus A ta informacja pasażerska jest bardzo potrzebna. Na tablicach będzie pokazana informacja o rzeczywistym przyjeździe autobusu.
Dodano: 13.11.2019 21:09    Przez: Grzegorz Szymański
grubooo z tą kasą
Dodano: 13.11.2019 21:29    Przez: Tomasz
avatar Na co takie bzdurne wydatki? Liczba mieszkańców się kurczy, tabor coraz to starszy, liczba kursów na poszczególnych liniach coraz to mniejsza? Na co nam te nowinki techniczne? Nie ma na co pieniędzy wydawać? No i ta cena... ile z tego wpadnie do prywatnej kieszeni, a jaki naprawdę jest koszt tej inwestycji? 341 tysięcy euro, to półtora miliona złotych. Czyżby zawyżono cenę, by coś uszczuplić do siebie?
Dodano: 14.11.2019 23:08    Przez: Pulsar71

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.