LM.plSportGolfiści zagrali w Golinie z okazji rocznicy odzyskania niepodległości

Golfiści zagrali w Golinie z okazji rocznicy odzyskania niepodległości

Siedemnastu zawodników z Konina, Kalisza, Łodzi, Ostrowa Wlkp. i Gniezna wzięło udział w Turnieju Niepodległości o Puchar Burmistrza Goliny. Zwyciężyli Piotr Zbyszewski i Aleksander Sumara.

Tradycyjnie golfiści klasyfikowani byli w dwóch kategoriach. W kat. brutto zwyciężył Piotr Zbyszewski z wynikiem 68 uderzeń. Drugie miejsce zajął Andrzej Kozłowski (74 uderzenia), a trzeci był Aleksander Piechota. W kategorii netto wygrał Aleksander Sumara (56) przed Mirosławem Cepińskim (58) i Ireneuszem Strugiem (60).

Kolejny turniej jeszcze w listopadzie. Ostatniego dnia miesiąca odbędzie się Turniej Andrzejkowy.