Dzisiaj jest sobota 14 grudnia 2019, imieniny: Alfreda, Izydora, Alfredy WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20566) SPORT FORUM FIRMY (5434) PRACA (37) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 3oC
Jutropogoda
6 / 2oC
Pojutrzepogoda
5 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Sprawdzali dostępność konińskich gabinetów ginekol ... (0)Hit w Pucharze Polski. Medyk w ćwierćfinale z Górn ... (1)

Konin. Uwaga kierowcy! Czołowe zderzenie na ul. Przemysłowej

Dodano: 13.11.2019 14:25
Źródło: LM.pl

Do czołowego zderzenia doszło na ul. Przemysłowej w Koninie. Ruch odbywa się wahadłowo.

Samochód osobowy na wysokości byłej brykietowni zderzył się z autem ciężarowym. Przyczyny wypadku nie są jeszcze znane. Na miejscu są wszystkie służby ratunkowe. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. 

Ruch w kierunku Ślesina odbywa się wahadłowo. Konińska policja informuje, że utrudnienia potrwają do około godz. 16.00. 

fot. KMP Konin

  • Konin. Uwaga kierowcy! Czołowe zderzenie na ul. Przemysłowej
  • Konin. Uwaga kierowcy! Czołowe zderzenie na ul. Przemysłowej
  • Konin. Uwaga kierowcy! Czołowe zderzenie na ul. Przemysłowej

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

POPULARNE KOMENTARZE

stan nawierzchni woła o pomstę do nieba, do tego natężenie ruchu i tylko 1 pas w każdą ze stron. Tylko czekać kiedy dojdzie do większej tragedii. O rowerzystach lepiej nie wspominać bo tylko samobójcy tędy pojadą. A władza udaje że problemu nie ma...
Dodano: 13.11.2019 14:37    Przez: Radosław
Niektóre drogi polne są lepsze jak te 8km wertepow i dziur o koleinach nie wspomnę a w magistracie siedzą i po głowach się drapia gdzieby tu ugryźć jeszcze na premię świąteczną
Dodano: 13.11.2019 14:56    Przez: ~Bal
avatar Jezdżę tędy codziennie do pracy. Ta droga to masakra !
Dodano: 13.11.2019 14:58    Przez: macabro_pl
Nie wiem, czy to stan nawierzchni, czy czasami stan umysłu
Dodano: 13.11.2019 15:20    Przez: Elzbieta
a przepisy mowia dostosuj predkosc do warunkow jazdy i nie chodzi tu tylko o warunki atmosferyczne - no i dzisiaj 13
Dodano: 13.11.2019 15:34    Przez: ~pisior😎

KOMENTARZE

stan nawierzchni woła o pomstę do nieba, do tego natężenie ruchu i tylko 1 pas w każdą ze stron. Tylko czekać kiedy dojdzie do większej tragedii. O rowerzystach lepiej nie wspominać bo tylko samobójcy tędy pojadą. A władza udaje że problemu nie ma...
Dodano: 13.11.2019 14:37    Przez: Radosław
Niektóre drogi polne są lepsze jak te 8km wertepow i dziur o koleinach nie wspomnę a w magistracie siedzą i po głowach się drapia gdzieby tu ugryźć jeszcze na premię świąteczną
Dodano: 13.11.2019 14:56    Przez: ~Bal
No, rząd udaje, wszystko co się da, przerzuca na samorządy. A samorządom pieniądze odbiera... i za co Miasto ma remontować?! Ogarnijcie się i pomyślcie o tym.
Dodano: 13.11.2019 15:46    Przez: Jakub Wawrzecki
avatar Jezdżę tędy codziennie do pracy. Ta droga to masakra !
Dodano: 13.11.2019 14:58    Przez: macabro_pl
koleiny że autem rzuca na prawo i lewo o wypadek nie trudno popadało i stało się...A Prezydent z Wordu problemu nie widzi droga jest przejezdna.😂😂😂
Dodano: 13.11.2019 23:22    Przez: ~PO-SLD
Nie wiem, czy to stan nawierzchni, czy czasami stan umysłu
Dodano: 13.11.2019 15:20    Przez: Elzbieta
Jest nowy prezydent on wam drogi naprawi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Dodano: 13.11.2019 15:34    Przez: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a przepisy mowia dostosuj predkosc do warunkow jazdy i nie chodzi tu tylko o warunki atmosferyczne - no i dzisiaj 13
Dodano: 13.11.2019 15:34    Przez: ~pisior😎
Jakub Wawrzecki to nie rząd tylko prezydent jest słaby. Samorządy takie jak Konin dostały więcej o ponad. 20% środków a takie jak Kraków ponad 30%. Wszystko zależy od danego samorządu czemu innym starczy kasy a tylko nieudacznicy ciągle narzekają na brak pieniędzy i winę zwalaja na rząd. Tak jest najwygodniej. Pan Korytkieski jest rok proszę podać choć jeden duży projekt zrealizowany przez tego człowieka. Przez 30lat nic nie zrobili poprzednicy to i teraz nic nie zrobi. A mieszkańcy Konina będą wyjeżdżać z miasta.. Bo co to za przyjemność dojeżdżać 100km do pracy czy 50 km. Huta elektrownia kopalnia to ruiny. Inne miasta kwitną jeżdżę dużo i widzę a tu czas się zatrzymał w miejscu.
Dodano: 14.11.2019 10:22    Przez: ~Ola
co ma droga do waszej prędkosci debile zwolnijcie to będzie inaczej a nie droga idjoci.
Dodano: 15.11.2019 12:14    Przez: ewa