Dzisiaj jest niedziela 9 maja 2021, imieniny: Grzegorza, Bożydara, Karoliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17121) SPORT FORUM FIRMY (5595) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
13 / 11oC
Jutropogoda
21 / 14oC
Pojutrzepogoda
22 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Prezes Górnika po ciężkim COVID-19. Potrzebne środ ...Żychlin. Nowy wóz strażacki dla jednostki OSP i me ... (3)

Samorządowcy za kółkiem po raz trzynasty. Wygrało starostwo

Dodano: 17.11.2019 11:15

WORD w Koninie wspólnie z Urzędem Gminy w Grzegorzewie oraz KPP w Kole już po raz trzynasty zorganizował XIII samochodowy rajd nawigacyjny dla samorządowców.

W rajdzie udział wzięło 13 dwuosobowych drużyn reprezentujących samorządy subregionu konińskiego. Siedziba WORD w Koninie była miejscem zbiórki uczestników rajdu. Po uroczystym otwarciu rajdu, uczestnicy rozwiązywali test teoretyczny składający się z siedemnastu pytań z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz z historii motoryzacji.

Kolejną konkurencją był przejazd nawigacyjny. Wyznaczona trasa o łącznej długości około 53 km przebiegała przez miasto Konin, gminę Krzymów, gminę Kościelec, gminę Koło, miasto Koło oraz gminę Grzegorzew. Drużyny na trasie rajdu musiały poruszać się ze średnią prędkością 40 km/h. Na trasie wyznaczono trzy punkty kontrolne, na których auta musiały zameldować się w określonym limicie czasu. Meta wyznaczona została w Grzegorzewie, gdzie policjanci z KPP w Kole przeprowadzili konkurencję polegającą na sprawnościowej jeździe pojazdem na przygotowanym torze.

Najlepszą drużyną rajdu okazała się drużyna reprezentująca Starostwo Powiatowe w Koninie (Paweł Figurski oraz Karol Baranowski), która zajęła I miejsce i otrzymała puchar dyrektora WORD w Koninie. Drużyna reprezentująca Urząd Gminy i Miasta w Golinie (Paweł Grochociński oraz Janusz Mirek) zajęła II miejsce i otrzymała puchar komendanta policji w Kole, zaś III miejsce zajęli zawodnicy Urzędu Gminy i Miasta w Rychwale (Michał Drewniacki oraz Marek Grabiński) i otrzymali puchar wójta gminy Grzegorzew.

Wszyscy uczestnicy rajdu otrzymali nagrody oraz pamiątkowe puchary.

 

Samorządowcy za kółkiem po raz trzynasty. Wygrało starostwo
Slajd 1/2

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:rajd samorządowców,   WORD,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.