Dzisiaj jest piątek 25 września 2020, imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17942) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 14oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
11 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga siatkówki zaczyna sezon. Wilki będzie możn ... (0)Konińska biblioteka ma dla przedszkolaków Wyprawki ... (0)

Piłkarze Górnika i Sokoła w jednym geście dla 15-letniego Roberta

Dodano: 18.11.2019 13:59
Źródło: LM.pl

Choć na murawie walczyli zażarcie, przed meczem zjednoczyli się w jednym celu. Piłkarze Górnika Konin i Sokoła Kleczew apelowali w sobotę o pomoc w zbiórce krwi dla 15-letniego Roberta Malca.

U Roberta Malca zdiagnozowano nowotwór chłoniak śródpiersia. Mieszkaniec Marszewa k. Budzisławia Kościelnego (gmina Kleczew) przebywa obecnie w stanie śpiączki farmakologicznej i pilnie potrzebuje krwi. W minioną sobotę w szkole, której jest absolwentem, odbyła się specjalna zbiórka krwi.

Organizatorzy akcji apelują jednak o dalsze wsparcie i oddawanie krwi w dowolnym punkcie krwiodawstwa. Grupa krwi jest nieistotna. Przy oddaniu krwi należy podać informację: ,,Dla Roberta Malca, oddział IX Szpitala Klinicznego w Poznaniu, ul. Szpitalna 27/33". 

W sobotę w akcję promującą zbiórkę krwi włączyli się również piłkarze Górnika Konin i Sokoła Kleczew. Przed derbowym spotkaniem III ligi w Koninie stanęli wspólnie na środku boiska z banerem ,,Gramy dla Roberta".

fot. Górnik Konin

  • Piłkarze Górnika i Sokoła w jednym geście dla 15-letniego Roberta

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.