Dzisiaj jest piątek 6 grudnia 2019, imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19614) SPORT FORUM FIRMY (5426) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 4oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dzieci z rodzin zastępczych bawiły się w "Pracowni ... (0)Ostatnie spotkanie KKF Automobile Torino w tym rok ... (0)

Koło. Kilka kolizji, których sprawcami byli nietrzeźwi za kierownicą

Dodano: 18.11.2019 15:39

W miniony weekend na terenie powiatu kolskiego zdarzyło się kilka kolizji, których sprawcami byli nietrzeźwi kierujący.

Policjanci z Koła zatrzymali aż 6 kierujących, którzy prowadzili pojazdy pod wpływem alkoholu. Pięciu z nich z uwagi na stan upojenia alkoholowego wjechało do rowu. Wśród nich niechlubnym rekordzistą okazał się 48-letni mieszkaniec gminy Chodów, który miał w organizmie 3,5 promila alkoholu. Pozostali sprawcy zdarzeń również nie mogli się pochwalić zdroworozsądkową postawą, bo w chwili utraty panowania nad pojazdem, każdy z nich miał ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Przykładem na to, jak bardzo alkohol może zaburzyć zdolność postrzegania rzeczywistości jest przypadek 50-letniego mieszkańca powiatu wrzesińskiego, który po zatrzymaniu przez policjantów stwierdził, że chciał jechać do Poznania i kompletnie nie był w stanie wyjaśnić w jaki sposób znalazł się w jednej z miejscowości na terenie gminy Olszówka.

Kolejny z nieodpowiedzialnych kierujących spowodował kolizję na autostradzie. Mając blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie wjechał w barierki energochłonne.

autor: Anna Pilarska

e-mail: a.pilarska@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:policja Koło,   nietrzeźwi za kierownicą,  

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.