Dzisiaj jest piątek 6 grudnia 2019, imieniny: Mikołaja, Jaremy, Leontyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (19615) SPORT FORUM FIRMY (5426) PRACA (40) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
0 / 4oC
Jutropogoda
7 / 5oC
Pojutrzepogoda
7 / 8oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Dzieci z rodzin zastępczych bawiły się w "Pracowni ... (0)Ostatnie spotkanie KKF Automobile Torino w tym rok ... (0)

Luźna gierka: Już w niedzielę Bieg o Lampkę Górniczą

Dodano: 18.11.2019 22:49
Źródło: LM.pl

Ponad 400 zawodników, nowa-stara trasa i ciekawe plany na przyszłość - Bieg o Lampkę Górniczą zyskuje nowy wymiar. O tym, jak będzie wyglądać rozmawialiśmy z Adamem Gapskim.

Organizatorem biegu cały czas jest KB Aktywni Konin. W programie ,,Luźna gierka" klub reprezentował Adam Gapski. Mówił m.in. o pomyśle na nową formułę biegu, atrakcjach czekających na zawodników i planach rozwoju w kolejnych latach. 

Choć zapisy są już zamknięte, niewykluczone, że istnieje jeszcze szansa wzięcia udziału w biegu. A 24 listopada wszystkich kibiców zapraszamy na ulice nowego Konina, by wspierać rywalizujących tam zawodników.

Tematy poruszone w programie:
1:14 Nowa formuła biegu
5:41 Nowa-stara trasa biegu
8:01 Co będzie w pakiecie?
10:00 Historia Biegu o Lampkę Górniczą
18:10 Który bieg będzie głównym biegiem w Koninie?
20:31 Co dalej z Grand Prix Wielkopolski Wschodniej?
23:20 Plany na dalszą przyszłość
25:15 Ostatnia szansa na zapisanie się

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Czemu bieg jest w niedzielę a nie w sobotę. Zamknięta zostanie ul Przemysłowa przy której stoi kościół NMP w niedzielę parafianie idą do kościoła z ul Chopina i gdzie mają przejść, a inwalidzki jak mają dojechać na parking kościelny. O ile mnie pamięć nie myli to bieg odbywał się w sobotę. Trasę należy poprowadzić tak żeby jak najmniej była uciążliwa dla mieszkańców. Ta trasa jest tragiczna całe miasto będzie zakorkowane. KOLEJNA WPADKA. MIASTA. NAJPIERW MYŚLCIE A PÓŹNIEJ WYZNACZAKCIE TRASĘ.
Dodano: 18.11.2019 23:26    Przez: ~Edek

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.