Dzisiaj jest poniedziałek 28 września 2020, imieniny: Luby, Wacława, Salomona WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18094) SPORT FORUM FIRMY (5535) PRACA (51) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
16 / 14oC
Pojutrzepogoda
17 / 12oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Świetny start sezonu KKSz, trzy medale na mistrzos ... (0)Sprawdzian przed startem ligi. Dwie porażki i zwyc ... (0)

Szeregówki we Wrocławiu – Odkrywamy najlepsze lokalizacje nowych inwestycji deweloperskich

Materiał promocyjny

Dodano: 22.11.2019 14:34

Umiejscowienie inwestycji, w której rozważamy zakup domu w zabudowie szeregowej ma kluczowe znaczenie dla standardu życia, jakie zamierzamy później prowadzić. Aby nie popełnić błędu podczas inwestowania w nieruchomość musimy dobrze rozważyć nasze zwyczaje i preferencje jeszcze zanim rozejrzymy się za budynkiem, który chcielibyśmy nazywać domem. Dobra lokalizacja, zapewniająca nam wygodny dostęp do wszystkiego, z czego planujemy regularnie korzystać, może zadecydować o tym, czy w przyszłości uznamy zakup za udany, czy też będziemy żałować każdej chwili spędzonej na późniejszych dojazdach. Istnieją trzy zasadnicze kryteria, według których możemy ocenić, czy dany dom spełnia nasze wymagania i zapewni nam komfort, jakiego oczekujemy.
 

Z myślą o rodzinie, czyli co ma do zaoferowania najbliższe otoczenie.

Nowe szeregówki kuszą inwestorów jakością wykonania i nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Tymczasem tym, na co faktycznie należałoby zwrócić uwagę, jeśli myśli się o sprawnej organizacji życia rodzinnego, jest dostęp do placówek, z których często będziemy korzystać. Dom szeregowy blisko szkół i przedszkoli pozwala zrezygnować z roli rodzinnego szofera i poświęcić zaoszczędzone w ten sposób godziny na własne pasje lub wspólne, podejmowane wraz z bliskimi aktywności. Zwróćmy także uwagę na odległość od najbliższej przychodni, czy poczty, by korzystanie z obiektów użyteczności publicznej mogło przebiegać sprawnie i nie wymagało za każdym razem szczegółowego planowania.
 

Odległość domów we Wrocławiu od centrum miasta decyduje o oszczędności czasu na regularne dojazdy.

Domy w zabudowie szeregowej wybierane są chętnie jako idealny kompromis pomiędzy prywatnością i posiadaniem własnej przestrzeni, a życiem w pobliżu innych ludzi. Choć pomysł zakupu chaty na kompletnym odludziu niejednokrotnie wydaje się kuszący, w końcowym rozrachunku często wybieramy szeregówki we Wrocławiu z dobrym dostępem do centrum miasta. Nie jest to działanie bezpodstawne. Bliskość centrum to dobra komunikacja, a co za tym idzie mieszkając w takim miejscu mniej czasu poświęcimy na codzienne podróże. Centrum miasta to także możliwość kontaktu z bogatą ofertą kulturalną i dostęp do zróżnicowanej rozrywki. Jeśli więc zależy nam na ciekawym spędzaniu wieczorów, zadbajmy o to, by wybrać lokalizację niezbyt od niego oddaloną.
 

Przyroda jest ważna nie tylko ze względów wizualnych.

Niezależnie od potrzeby kontaktu z innymi ludźmi, w każdym człowieku tkwi odwieczna potrzeba regularnego przebywania na łonie przyrody. Wybierając jeden z wielu domów szeregowych we Wrocławiu zwróćmy uwagę na elementy przyrody, które znajdują się w bezpośredniej okolicy. Osobom, które kupują dom, wydaje się często, że do pełni szczęścia wystarczy im przydomowy ogródek. Tymczasem w wielu przypadkach okazuje się, że nawet najpiękniej zagospodarowany teren na własnej działce prędzej, czy później przestaje nam wystarczać. Jeśli więc marzy ci się zakup domu w dobrej okolicy, zainwestuj w nieruchomość położoną w pobliżu terenów zielonych. Jeśli nieopodal twojego nowego miejsca zamieszkania znajdzie się park lub las, zyskasz w ten sposób nie tylko czystsze powietrze, ale i możliwość spędzania czasu na łonie przyrody i podejmowania zdrowych aktywności, mających zasadniczy wpływ na twoje zdrowie.
 

Trzy w jednym, czyli szeregówki we Wrocławiu, spełniające wszystkie powyższe kryteria.

Przykładem rewelacyjnie zaplanowanej inwestycji, położonej w świetnie zorganizowanej okolicy, blisko przyrody, a przy tym w niewielkiej odległości od centrum miasta jest Osiedle Scandi wrocławskiego dewelopera Scandi Home. Przy ulicy Sygnałowej na granicy osiedli Jagodno i Brochów powstaje zespół domów, który zapewni dach nad głową ponad setce rodzin. Szczęśliwi nabywcy będą mogli korzystać z uroków położonego w bezpośrednim otoczeniu Parku Brochowskiego i zapewnić opiekę swoim dzieciom w jednym z wielu przedszkoli i żłobków znajdujących się w pobliżu. Zakończona niedawno przebudowa ulicy Buforowej zapewni im sprawny dojazd do oddalonego zaledwie o 5km centrum Wrocławia. Dodatkowo już w najbliższym czasie nieopodal powstanie kompleks basenowy. To wszystko sprawia, że inwestycja Scandi Home cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród potencjalnych nabywców i może okazać się spełnieniem marzeń wielu współczesnych inwestorów.

  • Szeregówki we Wrocławiu – Odkrywamy najlepsze lokalizacje nowych inwestycji deweloperskich

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:inwestycje,   wrocław,   nieruchomości

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.