LM.plSportSzósta porażka Hagardu Strzałkowo. Przegrali z AZS UMK Toruń

Szósta porażka Hagardu Strzałkowo. Przegrali z AZS UMK Toruń

Piętnastoma bramkami ulegli piłkarze ręczni AZS UMK Toruń w meczu ósmej kolejki II ligi. Była to szósta porażka beniaminka w tym sezonie.

Spotkanie w Toruniu rozpoczęło się od prowadzenia gospodarzy i do końca meczu AZS UMK tego prowadzenia nie oddał. Przez pierwsze dwanaście minut Hagard jeszcze był w stanie nawiązać wyrównaną walkę z torunianami, ale w kolejnych minutach AZS UMK sukcesywnie powiększał prowadzenie i ostatecznie wygrał pierwszą połowę 17:12.

Ostateczne szanse na zwycięstwo piłkarze ręczni ze Strzałkowa stracili do 42. minuty, gdy sześć rzuconych bramek z rzędu AZS UMK powiększyło przewagę gospodarzy do dziewięciu trafień. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną torunian 33:22.

Po ośmiu kolejkach Hagard ma na koncie trzy punkty i zajmuje dziesiąte, przedostatnie miejsce w II lidze. Kolejny mecz w najbliższą sobotę, zespół ze Strzałkowa podejmie Blejkana Gryfino.

AZS UMK Toruń - Hagard Strzałkowo 33:22 (17:12)

Hagard Strzałkowo: Mateusz Czechanowski (1), Hubert Rogalski - Kamil Kaczmarek, Dawid Mierzejewski (4), Daniel Górecki (5), Dominik Nawrocki (3), Sebastian Bagrowski, Marcin Nowak (3), Bartosz Grabowski, Jarosław Rogalski (5), Michał Zerner, Oskar Zawodny (1).