Dzisiaj jest niedziela 11 kwietnia 2021, imieniny: Filipa, Leona, Jaromira WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17444) SPORT FORUM FIRMY (5590) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 10oC
Jutropogoda
15 / 5oC
Pojutrzepogoda
4 / 3oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielona edukacja na terenie Parku im. Fryderyka Ch ... (7)Jaroszewice Rychwalskie. Kierowca ciężarówki wypad ... (1)

Świąteczna zbiórka żywności. Rusza "Pogotowie św. Mikołaja"

Dodano: 27.11.2019 13:35
Źródło: LM.pl

W najbliższy weekend odbędzie Ogólnopolska Świąteczna Zbiórka Żywności, która w naszym regionie znana jest pod hasłem „Pogotowie św. Mikołaja”.

To już 24. edycja zbiórki prowadzonej przez Bank Żywności w Koninie. W piątek i sobotę (29 i 30 listopada) wolontariusze pojawią się w sklepach w Koninie, Kazimierzu Biskupim, Kleczewie, Rychwale, Sompolnie, Wierzbinku oraz w Brudzewie, Grzegorzewie, Kole, Osieku Małym, Tuliszkowie, Turku, Powidzu i Kaliszu.

- Apelujemy, abyście Państwo przekazywali naszym wolontariuszom trwałe produkty takie jak: olej, makaron, ryż, konserwy, mąkę i słodycze – informuje Ireneusz Niewiarowski, prezes Banku Żywności w Koninie.

Od początku trwania akcji „Pogotowie św. Mikołaja” przekazano potrzebującym ponad 175 tysięcy paczek.

fot. facebook/Ireneusz Niewiarowski

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.