Dzisiaj jest piątek 10 lipca 2020, imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17741) SPORT FORUM FIRMY (5508) PRACA (27) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
20 / 15oC
Jutropogoda
17 / 12oC
Pojutrzepogoda
18 / 11oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rewitalizacja parku w Turku. To miejsce będzie nie ... (0)Wierzbinek. Pożar przyczepy ze słomą na drodze woj ... (3)

Zatorze jest rozczytane. W spółdzielni stanęły regały z książkami

Dodano: 29.11.2019 10:13
Źródło: LM.pl

W siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Zatorze” w Koninie stanęła biblioteczka. A wszystko pod hasłem „Rozczytane Zatorze”.

To kolejna nowość skierowana do mieszkańców osiedla. Ci, którzy mają ochotę poczytać, a książki z ich domowej biblioteczki już nie wystarczają, mogą skorzystać z pozycji udostępnionych przez spółdzielnię.

- Bez żadnych formalności możesz przyjść, wybrać interesującą cię książkę, zabrać do domu, przeczytać, a następnie ją zwrócić – informuje na swojej stronie SM „Zatorze”.

Jak podkreśla prezes Maciej Ostrowski, każda pozycja opatrzona jest specjalną pieczęcią. Ta, znajdzie się też na książkach, które mieszkańcy będą chcieli przekazać spółdzielnianej bibliotece. Wystarczy książki przynieść do administracji, a stamtąd trafią na regały.

- Powiadom o tym swoich sąsiadów. Niech Zatorze będzie rozczytane! - zachęca SM "Zatorze"

 

fot. SM "Zatorze"

  • Zatorze jest rozczytane. W spółdzielni stanęły regały z książkami
  • Zatorze jest rozczytane. W spółdzielni stanęły regały z książkami

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Fajny pomysł.
Dodano: 01.12.2019 06:22    Przez: ~zzk
Od kilku lat prowadzę w wypożyczalni filmów Video-Świat na ZATORZU /ul Szeligowskiego 1 / ''przytulisko'' dla książek. Do tej pory każda książka - a przewinęło się ich mnóstwo / znalazła nowego przyjaciela. Teraz te najpoczytniejsze i bardzo dobrym stanie będę mógł przekazać do naszej SM . Ratując książki chronimy nasze środowisko naturalne oraz to wszystko co w nich piękne i ulotne. Gratuluje pomysłu i realizacji.
Dodano: 02.12.2019 10:58    Przez: Alfred Michalczyk

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.