Dzisiaj jest sobota 18 stycznia 2020, imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20211) SPORT FORUM FIRMY (5458) PRACA (46) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
2 / 2oC
Jutropogoda
2 / 2oC
Pojutrzepogoda
4 / 0oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Juniorzy trenują, grają i strzelają. Górnik zremis ... (0)Zastępca dyrektora CKiS w Koninie, dyrektorem bibl ... (1)

Jak wybrać dobre szkolenia sprzedażowe dla firm z Wielkopolski?

Materiał promocyjny

Dodano: 29.11.2019 16:14

Wybór dobrej firmy, która poprowadzi ciekawe i przede wszystkim skuteczne szkolenia dla handlowców nie jest łatwą sprawą. Warto się kierować doświadczeniem firmy szkoleniowej oraz pracujących w niej trenerów. Cena jest oczywiście ważna, ale nie powinna przesłaniać jakości. Dobre szkolenia sprzedażowe mogą wznieść firmę na dużo wyższy poziom.

Dział sprzedaży jest jednym z najważniejszych w firmie. Nie ważne, czy mamy do czynienia z małą firmą rodzinną, przedsiębiorstwem z sektora MŚP czy dużą korporacją. Pracownicy handlowi, których zadaniem jest aktywna sprzedaż i podnoszenie dochodów firmy powinni być do tego odpowiednio przygotowani i dysponować dedykowanymi narzędziami, wśród których warto wymienić szkolenia sprzedażowe. W ciągu ostatnich lat szkolenia dla handlowców, które przyjęły formę szkoleń zamkniętych dla firm zyskały mocno na znaczeniu. Jedną z wiodących firm, która specjalizuje się w szkoleniach ze sprzedaży dla firm z Wielkopolski jest firma szkoleniowa Delta Training.

5 argumentów, które przemawiają za szkoleniami dla handlowców
Tego rodzaju szkolenia prowadzone są przez trenerów, którzy mają ogromną wiedzę na temat zachowania konsumentów i potrafią ją przekazać. Szkolenia precyzyjnie dopasowane do potrzeb firm pozwalają handlowcom nauczyć się, jak poprawnie i atrakcyjnie prezentować produkty i usługi firmy, w jaki sposób perswazyjnie przedstawić ofertę i przekonać do siebie klienta. Szkolenia dla handlowców:

  1. Dają pracownikom sprzedaży pewność siebie.
  2. Umożliwiają bardziej efektywną sprzedaż dzięki lepszej prezentacji oferty.
  3. Pokazują różne metody sprzedaży dopasowane do rodzaju klienta, jego zasobności i branży.
  4. Uczą fachowo rozmawiać nawet z najbardziej wymagającymi klientami.
  5. Uczą pracowników, jak zachowywać się w sytuacjach trudnych, zarządzać własnym czasem, efektywne pozyskiwać i wykorzystywać kontakty do wyższej sprzedaży.

Szkolenia zamknięte dla firm – kiedy z nich korzystać?
Na korzystanie ze szkoleń sprzedażowych jest zawsze dobry czas. Każdemu właścicielowi firmy bądź zarządowi korporacji zależy na tym, aby poziom sprzedaży był wysoki, jak również związany z renomą firmy oraz budowaniem pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Szkolenia dla handlowców pozwalają osiągnąć te cele. Co może być tematem szkoleń zamkniętych dla firm? Podczas nich mogą być omawiane takie zagadnienia, jak: techniki sprzedaży, obsługa klienta, perswazja i wywieranie wpływu, techniki narracyjne, prezentacja ofert czy realizowany coaching sprzedażowy w terenie. Szkolenia mogą obejmować również sposoby radzenia sobie z reklamacjami lub pracy w zespole.

Szkolenia precyzyjnie dopasowane do potrzeb firm, a nie ogólne
Przed rozpoczęciem współpracy z firmą szkoleniową warto pamiętać o tym, że handlowiec jest pierwszą osobą, która ma kontakt z klientem i to od jego zachowania zaczyna się budowanie wizerunku firmy. Szkolenia sprzedażowe prowadzone przez doświadczoną firmę, jak Delta Training, nie są szkoleniami ogólnymi, a specjalistycznymi, gdzie przekazywana wiedza może mieć realny wpływ na podniesienie wyników działu sprzedaży, ustalenie procesów sprzedażowych, budowanie wizerunku firmy i zapewnienie jej realnych dochodów. Specjalistyczne szkolenia dla handlowców wymagają również od trenerów posiadania dedykowanej wiedzy na temat technik sprzedaży, psychologii, radzenia sobie ze stresem, porządkowania zleceń, zarządzania relacjami z kontrahentami itd. Nie bez znaczenie jest również umiejętność przekazywania wiedzy w sposób kreatywny, aktywny, przyciągający uwagę handlowców biorących udział w szkoleniu.Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:szkolenia,   sprzedaż

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.