Dzisiaj jest wtorek 3 sierpnia 2021, imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15145) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (74) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
17 / 15oC
Jutropogoda
17 / 14oC
Pojutrzepogoda
21 / 15oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)Polskie Safari. Kamena Rally Team pierwszy w klasi ... (0)

Umowa partnerska spółdzielni mieszkaniowych z Konina i Złotowa

Dodano: 1.12.2019 12:23
Źródło: LM.pl

Wymiana doświadczeń i pomysłów ma przyświecać spółdzielnianemu partnerstwu, jakie połączyło Spółdzielnię Mieszkaniową „Zatorze” w Koninie ze Spółdzielnią Mieszkaniową „Piast” w Złotowie.

Wyróżniające się w działaniu oraz zaangażowaniu w życie mieszkańców. Takie są spółdzielnie, które postanowiły ze sobą współpracować. Z inicjatywą wyszedł Maciej Ostrowski, prezes SM „Zatorze”, a po kilku rozmowach telefonicznych z prezesem Wojciechem Buczkiem, odbyły się dwa spotkania: jedno w Koninie, drugie w Złotowie. Ich owocem jest podpisanie umowy partnerskiej, co jest ewenementem w skali kraju.

- Jeśli uda się znaleźć jeszcze kilka tak zaangażowanych społecznie spółdzielni jak nasze, to jest pomysł na powołanie stowarzyszenia zrzeszającego „Złote Spółdzielnie Mieszkaniowe”, które zajmie się propagowaniem idei spółdzielczych na terenie całego kraju, we współpracy z posłami i ministrami zaangażowanymi w rozwój spółdzielczości w Polsce. To są plany, do których będziemy konsekwentnie dążyć – podkreśla Maciej Ostrowski.

fot. SM "Zatorze"

  • Umowa partnerska spółdzielni mieszkaniowych z Konina i Złotowa

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Można?...Można!!...W mojej jeszcze XX wiek i nie ma widoków na zmianę .
Dodano: 01.12.2019 18:42    Przez: ~zzk

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.