Dzisiaj jest czwartek 27 lutego 2020, imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (21027) SPORT FORUM FIRMY (5459) PRACA (49) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
1 / 0oC
Jutropogoda
5 / 1oC
Pojutrzepogoda
5 / 6oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Rusza runda wiosenna. W sobotę pierwszy mecz Medyk ... (0)Zabójstwo 10-letniego Adasia to dla śledczych prio ... (1)

Wilczyn. Rusza przebudowa GOK. Udało się wyłonić wykonawcę

Dodano: 3.12.2019 12:35
Źródło: LM.pl

Aż trzech przetargów trzeba było, by wyłonić wykonawcę na przebudowę Gminnego Ośrodka Kultury w Wilczynie. Z początkiem grudnia ruszyły pierwsze prace związane z tą inwestycją.

Wykonawcy prac gmina Wilczyn szukała już od sierpnia, ale dwa pierwsze przetargi nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Dopiero w trzecim udało się wyłonić firmę, która podjęła się realizacji inwestycji. Za przebudowę i wyposażenie Gminnego Ośrodka Kultury oraz zagospodarowanie terenu wokół odpowiedzialne będzie przedsiębiorstwo z Wilczyna.

Łączny koszt inwestycji wyniesie blisko 914 tys. zł. Pół miliona złotych gmina otrzymała z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. W ramach tych środków odnowiony zostanie sufit, elektryka, oświetlenie, ściany, ogrzewanie, posadzka oraz scena. Ponadto przebudowany zostanie zewnętrzny taras, gdzie powstanie m.in. podjazd dla niepełnosprawnych. Gmina odświeży również plac z tyłu GOK, gdzie powstanie strefa rekreacji - postawione zostaną ławki i nasadzone zostaną rośliny.

Prace powoli ruszają. Jeszcze w tym roku inwestycja ma pochłonąć ok. 200 tys. zł. Reszta środków uruchomiona zostanie już w 2020 r. Na rozliczenie zadania gmina ma czas do 15 maja przyszłego roku.

  • Wilczyn. Rusza przebudowa GOK. Udało się wyłonić wykonawcę

 autor: Bartosz Skonieczny

 e-mail: bs@firma.lm.pl

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.