Dzisiaj jest niedziela 20 września 2020, imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17743) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (65) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
18 / 11oC
Jutropogoda
20 / 14oC
Pojutrzepogoda
23 / 17oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Poznawali Radolinę. Młodzież i cykliści odkrywali ... (0)Miało być przełamanie, a było lanie. Górnik przedo ... (0)

Wybierz umowę, jaką chcesz i ciesz się internetem w domu, pracy czy szkole

Materiał promocyjny

Dodano: 5.12.2019 12:06

Mimo nieustannej popularności telewizji, stabilnej słuchalności radia i wciąż względnie funkcjonującego rynku prasy, internet zdecydowanie króluje wśród mediów w Polsce i na świecie. Nic też nie wskazuje, by miało to ulec zmianie, wręcz przeciwnie – internet będzie nam dawał coraz więcej możliwości. Wobec tego ważne jest wybranie takiej oferty pakietu internetowego, który idealnie dopasuje się do potrzeb jego użytkowników. UPC oferuje Państwu szereg wariantów. Poznajmy je!

Internet UPC, czyli internet dopasowany do twoich potrzeb

Gospodarstwa domowe, biura, bursy szkolne, mieszkania studenckie – każdy z tych obiektów potrzebuje nieco innej oferty internetowej. Wyróżnikami są między innymi: zróżnicowana liczba użytkowników, mniejsza czy większa ilość urządzeń podłączanych do sieci bądź odmienne zadania realizowane za pomocą połączenia sieciowego. Poszukując odpowiedniej oferty, warto wziąć pod uwagę kilka czynników, które mogą okazać się kluczowe dla użytkowników.

Typ umowa internetu UPC

UPC oferuje Państwu trzy podstawowej modele umowy. Pierwsza to umowa na 24 miesiące. W ramach tej umowy mają Państwo do wyboru jeden z trzech wariantów:

  • światłowód, szybkość 300 Mb/s w cenie 49,99 złotych miesięcznie,
  • światłowód, szybkość 500 Mb/s w cenie 59,99 złotych miesięcznie,
  • światłowód, szybkość 1G/s w cenie 59,99 złotych przez pierwsze 3 miesiące, kolejne po 79,99 złotych miesięcznie.

Poza różną szybkością internetu oraz ceną, powyższe warianty mają wiele cech wspólnych. Jest to internet światłowodowy, w ramach którego użytkownicy otrzymują dodatkowo „TV na dobry początek”, czyli dostęp do stacji ogólnych: TVP 1, TVP 2, 4, TVN, TVN 7, Puls HD, TVP Polonia, Polsat 2 HD, 6, TTV, Puls 2 HD, Tele 5, NOWA, ZOOM, Metro, WP HD, Super Polsat, TVP Kultura, dostęp do filmów i seriali: Stopklatka, Comedy Central i FOX, a także dostęp do kanałów tematycznych: TVP Sport, TVP ABC, TVP Info, TVP 3, Polsat News, Super Stacja, Fokus TV, TVP Rozrywka, ATM Rozrywka, Eska TV, Polo TV, Mango, Trwam, Telewizja UPC oraz TVP Historia. Liczba dostępnych programów jest różna ze względu na typ pakietu. Wszystkie warianty w umowie internetu UPC na 24 miesiące zawierają modem wifi, a instalacja kosztuje tylko 1zł! Należy zaznaczyć, że wariant z szybkością 300 Mb/s jest ofertą limitowaną, zatem im szybciej zdecydujecie się na zakup internetu UPC, tym większa szansa, że będzie on wciąż dostępny! Spieszcie się, pakiety UPC rozchodzą się jak świeże bułeczki!

Kolejny typ umowy szybkiego internetu UPC, to umowa bez okresu zobowiązania. Tutaj także dostępne są trzy warianty:

  • światłowód, szybkość 300 Mb/s w cenie 59,99 złotych miesięcznie – oferta limitowana,
  • światłowód, szybkość 500 Mb/s w cenie 69,99 złotych miesięcznie,
  • światłowód, szybkość 1 Gb/s w cenie 89,99 złotych miesięcznie.

W ramach tego typu umowy użytkownicy również dostają ofertę „TV na dobry początek”, w ramach której mają dostęp do wielu kanałów ogólnych, tematycznych i informacyjnych. Nie musicie Państwo dopłacać za modem wifi, a do tego nie jesteście zobowiązani do ogranicza się umową na czas określony. Czy to nie jest absolutnie wygodne?

Ostatnia możliwość to zakup Internetu z usługami komórkowymi.

  • światłowód, szybkość 300 Mb/s + abonament 10 GB w cenie 79,89 złotych miesięcznie,
  • światłowód, szybkość 500 Mb/s + abonament 10 GB w cenie 89,80 złotych miesięcznie,
  • światłowód, szybkość 1 Gb/s + abonament 10 GB w cenie 89,89 złotych przez pierwsze 3 miesiące, kolejne po 109,89 złotych miesięcznie.

Do każdego z wariantów internetu UPC z abonamentem komórkowym można wybrać dodatkowo telefon komórkowy. Kupując internet UPC z abonamentem dostajecie Państwo dodatkowo „TV na dobry początek” i modem wifi. Umowa internetu obowiązuje przez 24 miesiące, a abonament komórkowy jest bez zobowiązania.

Co zyskujecie z internetem światłowodym UPC?

Kupując pakiety internetu światłowodowego UPC, otrzymujecie Państwo dodatkowo nielimitowane rozmowy i SMS-y, pakiet kanałów telewizyjnych na start, nowoczesny modem z silnym wifi, a także dostęp do sieci 700 tysięcy hotspotów. Zachęcamy do skorzystania z naszych ofert!

  • Wybierz umowę, jaką chcesz i ciesz się internetem w domu, pracy czy szkole

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:internet,   upc

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Jaki jest sens brać w Koninie ofertę UPC? Usługa jest świadczona przez infrastrukturę Inea. Inea oferuje 1 Gb/s za 69,90 zł, więc po co brać to samo przez pośrednika za 79,99 zł?
Dodano: 05.12.2019 19:40    Przez: PawelZzz

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.