Dzisiaj jest piątek 25 czerwca 2021, imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (16236) SPORT FORUM FIRMY (5613) PRACA (78) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
22 / 15oC
Pojutrzepogoda
23 / 18oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Zielonym do góry. Konin bez unijnych kar za wodę (0)Rządził OSP Chorzeń przez 52 lata. Oddał Złoty Klu ... (0)

Hospicjum w Licheniu. Ofiarna praca wolontariuszy jest bezcenna

Dodano: 10.12.2019 08:31

Kilkudziesięciu wolontariuszy posługujących w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej modliło się podczas mszy w kaplicy Hospicjum im. św. Stanisława Papczyńskiego w Światowy Dzień Wolontariusza.

- Praca wolontariuszy jest bezcenna – zaznaczył ks. Krzysztof Jagoda MIC, witając posługujących w licheńskim hospicjum i Licheńskim Centrum Pomocy Rodzinie i Osobom Uzależnionym. Do nich dołączyli także zaprzyjaźnieni wolontariusze z Kutna. - Wolontariat to czas złożony Bogu, drugiemu człowiekowi, w którym widzimy Chrystusa. Niech to bogactwo, koloryt miłości Bożej, nieustannie towarzyszy nam w życiu.

Celebrans poinformował, że aż 10 proc. Polaków jest zaangażowanych w różne formy wolontariatu, a zatem nie gaśnie pragnienie bezinteresownego pomagania na różnych płaszczyznach. Chętnych do podjęcia drogi wolontariatu w licheńskim Hospicjum zaprasza do kontaktu Urszula Kulig, koordynator wolontariatu. Szczegóły na stronie internetowej sanktuarium licheńskiego.

 

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Licheń,   sanktuarium,   hospicjum Licheń,   wolontariat Licheń,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.