Dzisiaj jest niedziela 26 stycznia 2020, imieniny: Pauli, Polikarpa, Pauliny WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (20866) SPORT FORUM FIRMY (5460) PRACA (41) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
3 / 1oC
Jutropogoda
4 / 3oC
Pojutrzepogoda
4 / 4oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

PILNE:

IMGW: Ostrzeżenie pierwszego stopnia o opadach marznących do godz. 10.00

Polecamy:

Konin. O kuchni żydowskiej w bibliotece. Spotkanie z Hanną Merlak

Dodano: 12.12.2019 10:55
Źródło: LM.pl

„Żydzi od kuchni. Opowieści wokół rodzinnego stołu”. Z autorką książki o takim tytule, będzie można się spotkać w przyszłym tygodniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koninie.

Spotkanie autorskie z Hanną Merlak, odbędzie się 17 grudnia o godz. 18.00. Prawnuczka koninianki, Magdaleny Leszczyńskiej – Ejzen, opowie o tym jak wyglądała praca nad książką i skąd czerpała inspiracje. Będzie to okazja do przeniesienia się na chwilę do Konina, którego już nie ma, do Konina sprzed 1939 roku, kiedy nad miastem unosił się zapach aromatycznego czulentu i świeżej chałki.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

  • Konin. O kuchni żydowskiej w bibliotece. Spotkanie z Hanną Merlak

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.