Dzisiaj jest środa 4 sierpnia 2021, imieniny: Dominika, Protazego, Jana WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (15221) SPORT FORUM FIRMY (5615) PRACA (71) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 13oC
Jutropogoda
22 / 17oC
Pojutrzepogoda
21 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Od osiemnastki zaczęła się przygoda z Kingiem. Ksi ...Koło. Symbol wyświetlany przez 63 dni, tyle ile tr ... (1)

Młoda Prawica charytatywnie. Pomoc dla konińskiego hospicjum

Dodano: 12.12.2019 14:38

Stowarzyszenie Młoda Prawica w całej Polsce organizuje akcje charytatywne. W Koninie pomoc trafiła do hospicjum.

Młodzi ludzie organizują zbiórki dla schronisk, hospicjów, domów dziecka. Proponują rozwiązania, które ułatwiają życie osobom z niepełnosprawnościami, schorowanym czy bezdomnym. - Przeprowadzamy ogólnopolską akcję pod nazwą „Młoda Prawica Charytatywnie”. We wszystkich województwach organizujemy jakąś pomoc dla osób chorych, samotnych, potrzebujących. Wspieramy także domy dziecka czy schroniska dla zwierząt – powiedział Jan Strzeżek, przewodniczący Stowarzyszenia Młoda Prawica.

Stowarzyszenie Młoda Prawica w naszym mieście zorganizowało zbiórkę darów na rzecz Hospicjum im. św. Jana Pawła II w Koninie. W miniony czwartek młodzi aktywiści odwiedzili pacjentów przekazując paczki z pampersami i rękawiczkami dla wolontariuszy i personelu. - Młoda Prawica zawsze wychodzi przed szereg innych młodzieżówek i angażuje się charytatywnie na arenie całej Polski – informuje Wiktor Grzelak, członek stowarzyszenia – Nasze działania nie są tylko polityczne. Działamy także czynem, a nie tylko słowem i hasłami.

Hospicjum w Koninie działa od dziesięciu lat. W najbliższym czasie organizuje szkolenie dla wolontariuszy, którzy chcą towarzyszyć i wspierać osoby wymagające opieki.  - Pragniemy w skromny sposób wspomóc konińskie hospicjum. Jesteśmy pełni podziwu dla wolontariuszy i pracowników. Mogliśmy zobaczyć działanie hospicjum od środka i zdaliśmy sobie sprawę, jak ogromnie ważne znaczenie ma profesjonalna opieka paliatywna – mówił Jakub Eltman, radny miasta Konina i członek stowarzyszenia. 

  • Młoda Prawica charytatywnie. Pomoc dla konińskiego hospicjum
  • Młoda Prawica charytatywnie. Pomoc dla konińskiego hospicjum

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:Młoda Prawica,   Jakub Eltman,   hospicjum Konin,  DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

avatar Bin Laden i spółka.
Dodano: 12.12.2019 16:52    Przez: Hans Gruber

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.