Dzisiaj jest piątek 25 września 2020, imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18049) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 14oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
11 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga siatkówki zaczyna sezon. Wilki będzie możn ... (0)Konińska biblioteka ma dla przedszkolaków Wyprawki ... (0)

Miasto ogłosiło konkurs na zdjęcia do albumu promującego Konin

Dodano: 13.12.2019 12:15
Źródło: LM.pl

Konkurs fotograficzny dla mieszkańców Konina. Mogą wziąć w nim udział dzieci oraz osoby dorosłe.

Zdjęcia mają pokazywać piękno miasta, a wybrane przez komisję konkursową zostaną wykorzystane w albumie promującym Konin.

- Chcemy stworzyć album, którzy pokaże miejsca i wydarzenia świadczące o tym, że Konin jest miastem wyjątkowym, nowoczesnym, dynamicznym, pełnym pozytywnych ludzi i energii – mówi Zenona Sroczyńska, kierownik Wydziału Kultury UM w Koninie. – Zależy nam na zdjęciach ukazujących miasto w ciekawy i oryginalny sposób, odkrywających jego niezwykłe zakątki i charakter.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 5 zdjęć. Przesłać je trzeba, razem z kartą zgłoszeniową (do pobrania na stronie internetowej miasta) do 30 czerwca 2020 roku na adres: kulturawkoninie@gmail.com.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

Super pomysł!!!!!!
Dodano: 13.12.2019 12:50    Przez: ~zzk
już mam dworzec PKP przepiękny,amfiteatr jeszcze piękniejszy ,Basen odkryty super sprawa . Termy pociejewo to dopiero wyczyn.😁
Dodano: 13.12.2019 15:48    Przez: ~Konin

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.