Dzisiaj jest piątek 25 września 2020, imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (18058) SPORT FORUM FIRMY (5536) PRACA (69) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
15 / 14oC
Jutropogoda
18 / 13oC
Pojutrzepogoda
11 / 13oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
II liga siatkówki zaczyna sezon. Wilki będzie możn ... (0)Konińska biblioteka ma dla przedszkolaków Wyprawki ... (0)

Konin. Połowiczne porozumienie w szpitalu. Co dalej z ortopedią?

Dodano: 13.12.2019 16:43
Źródło: LM.pl

Negocjacje w konińskim szpitalu przyniosły jedynie połowiczny sukces. Nie udało się dojść do porozumienia z lekarzami oddziału ortopedii i traumatologii ruchu.

Wczorajsze wielogodzinne rozmowy dyrekcji konińskiego szpitala z przedstawicielami lekarzy obu oddziałów, dawały nadzieję na zakończenie sprawy podwyżek dla medyków i widma zawieszenia od stycznia neurologii i ortopedii. Leszek Sobieski podkreślał, że liczy na podpisanie porozumienia. Dzisiaj okazało się, że dyrekcji udało się pozytywnie zakończyć negocjacje jedynie z lekarzami neurologii i oddziału udarowego.

- Obecnie przygotowywane są aneksy wprowadzające dokonane ustalenia do obecnie obowiązujących umów – czytamy w komunikacie Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Koninie.

Niestety nie udało się osiągnąć porozumienia z personelem lekarskim oddziału ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

- Lekarze nie przyjęli zaproponowanych przez szpital aneksów będących efektem daleko posuniętego ustępstwa dyrekcji w ustaleniach wysokości wynagrodzenia dla lekarzy ortopedów. W związku z powyższym, zawieszenie oddziału od 1 stycznia 2020 roku jest wysoce prawdopodobne – informuje dyrekcja szpitala.

 autor: Aleksandra Braciszewska - Benkahla

 e-mail: ab@firma.lm.pl

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

KOMENTARZE

po co wam lekarze zatrudnijcie tynkarza też ogarnie temat
Dodano: 13.12.2019 17:24    Przez: ~janusz
To teraz zarobią po 80 tysięcy miesięcznie
Dodano: 13.12.2019 20:22    Przez: ~Doctors
No to fajnie brakuje tylko śniegu oblodzen a co się z tym wiąże to wielu złamań. Ciekawe gdzie będziecie wozić ludzi do Berlina. Już taki jeden mówił po co centralny port lotniczy. Wystarczy jechać do Berlina
Dodano: 14.12.2019 00:04    Przez: ~Ola 🌻

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.