LM.plSportMinimalna porażka Hagardu. 35:38 z NLO SMS ZPRP Kwidzyn

Minimalna porażka Hagardu. 35:38 z NLO SMS ZPRP Kwidzyn

Ósmej porażki w tym sezonie doznali piłkarze ręczni Hagardu Strzałkowo. Było to ostatnie spotkanie pierwszej rundy II ligi.

W Strzałkowie Hagard podejmował NLO SMS ZPRP Kwidzyn, jeden z zespołów walczących w tym sezonie o utrzymanie. Spotkanie rozpoczęło się od wyrównanej walki obu drużyn bramka za bramkę. Od 22. minuty przewagę zaczęli notować goście, głównie dzięki bramkom zdobywanym przez Bartłomieja Korczaka. Ostatecznie zespół z Kwidzyna pierwszą połowę wygrał 18:15.

Po zmianie stron Hagard zdołał doprowadzić do wyrównania i przez długi czas na tablicy wyników utrzymywał się remis. Spotkanie rozstrzygnięte zostało w samej końcówce. W 59. minucie goście wyszli na prowadzenie 36:34, by ostatecznie wygrać 38:35.

Była to ósma porażka zespołu ze Strzałkowa w tym sezonie. Beniaminek II ligi zajmuje dziesiąte miejsce w klasyfikacji z dorobkiem sześciu punktów. Kolejny mecz, który zapoczątkuje rundę rewanżową, dopiero w weekend 25 - 26 stycznia.

Hagard Strzałkowo - NLO SMS ZPRP Kwidzyn 35:38 (15:18)

Hagard Strzałkowo: Mateusz Czechanowski, Hubert Rogalski - Kamil Kaczmarek (6), Dawid Mierzejewski (9), Daniel Górecki (2), Dominik Nawrocki (6), Sebastian Bagrowski (1), Marcin Nowak (2), Bartosz Grabowski, Jarosław Rogalski (9), Michał Zerner, Oskar Zawodny.