Dzisiaj jest poniedziałek 19 kwietnia 2021, imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego WIADOMOŚCI OGŁOSZENIA (17807) SPORT FORUM FIRMY (5594) PRACA (59) KINA IMPREZY WIDEO
Login:
Hasło:
Przypomnij hasło
zamknij

POGODA

Dziśpogoda
14 / 9oC
Jutropogoda
14 / 8oC
Pojutrzepogoda
14 / 5oC
Pogodę dostarcza twojapogoda.pl

POLECANE:
Bon ton również w pracy - „Czwartkowe spotkania z ... (1)MZK Konin i pierwsze w Polsce zamówienie na autobu ... (9)

Planujesz poszukiwania nowej pracy w 2020 roku? Zdradzamy, jak szybko i skutecznie stworzyć profesjonalne i estetyczne CV!

Materiał promocyjny

Dodano: 23.12.2019 10:20
  • Planujesz poszukiwania nowej pracy w 2020 roku? Zdradzamy, jak szybko i skutecznie stworzyć profesjonalne i estetyczne CV!

Nowy rok to dla wielu z nas szansa na zmiany. Symboliczny czas nowych postanowień i wyzwań. Jeśli więc chcesz, aby przyszły rok obfitował w sukcesy nie tylko na polu prywatnym, ale i zawodowym, to idealny moment, aby rozpocząć poszukiwania nowej pracy w 2020 roku. Już teraz warto więc zadbać o profesjonalne i rzetelnie opracowane CV oraz zorientować się w obecnej sytuacji panującej na rynku pracy. Właściwie przygotowane dokumenty aplikacyjne, takie jak CV i list motywacyjny to połowa sukcesu. Jak jednak stworzyć profesjonalnie prezentujące się i merytoryczne CV? Gdzie szukać inspiracji i na co zwrócić szczególną uwagę? 

  1. Czy CV rzeczywiście jest tak ważne?
  2. Jak stworzyć profesjonalne i rzetelne CV?
  3. Czy warto skorzystać z gotowych CV wzorów i szablonów?

Dla wielu z nas nowa praca w 2020 roku to cel, do którego zamierzamy w konsekwentny sposób dążyć. Jeśli więc szukasz zmian i motywacji, to idealny moment, aby spróbować. Pierwszym i jednym z najważniejszych kroków, jakie musimy wykonać, przystępując do poszukiwania nowej pracy, jest przygotowanie odpowiedniego CV. W tym celu skorzystać możemy z gotowych wzorów cv i szablonów, dostępnych za pomocą specjalnych serwisów internetowych, które możemy dowolnie modyfikować. Jak więc stworzyć profesjonalne i wyróżniające się CV? Podpowiadamy poniżej.
 

Czy CV rzeczywiście jest tak ważne?

Poszukiwania nowej pracy bywają trudne i czasochłonne. Aby jednak zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, warto zadbać o odpowiednio przygotowane CV. Szacuje się, że właściwie opracowane dokumenty aplikacyjne, to ponad połowa sukcesu. Profesjonalna prezentacja swoich umiejętności, doświadczenia oraz wszelkich dodatkowych kompetencji znacząco zwiększa nasze szanse na znalezienie satysfakcjonującej nas pracy. Umiejętne przekazanie wszelkich niezbędnych informacji w atrakcyjny i interesujący sposób sprawi, że z pewnością zostaniemy zaproszeni na kolejny etap rekrutacji.
 

Jak stworzyć profesjonalne i rzetelne CV?

Przede wszystkim zadbaj, aby Twoje CV przyciągnęło uwagę osoby rekrutującej. Warto już na wstępie podkreślić swoje mocne strony. Pochwal się ukończoną szkołą czy kursami, a także krótko i merytorycznie przedstaw swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe. Zadbaj o profesjonalny i fachowy ton swojego CV, unikaj kolokwializmów i języka potocznego. Zadbaj o estetykę wszystkich dokumentów i zdjęć. Wybieraj oficjalne, eleganckie fonty i stonowane kolory. Możesz w tym celu skorzystać z gotowych cv wzorów i szablonów, które zdecydowanie ułatwią i przyspieszą pracę nad stworzeniem profesjonalnego i spójnego CV.
 

Czy warto skorzystać z gotowych CV wzorów i szablonów?

Jak w szybki i prosty sposób stworzyć fachowo wyglądające i przejrzyste CV? Warto skorzystać z gotowych szablonów, które znaleźć możemy za pomocą specjalnych serwisów internetowych. Kompletne, czytelne i estetyczne cv wzory pozwolą w logiczny sposób uporządkować wszelkie podstawowe informacje, takie jak dane osobowe, wykształcenie czy posiadane doświadczenie zawodowe. W spójny i przejrzysty sposób podkreślą wszystko to, co istotne w aplikacji na dane stanowisko. Pozwolą w atrakcyjny sposób przedstawić wszelkie niezbędne treści, obejmujące także zainteresowania czy referencje. Dodatkowo na tego typu stronach znajdziecie przydatne wskazówki, które pozwolą Wam zadbać o to, aby Wasze CV było nie tylko estetyczne, ale i merytoryczne. 

Nowy rok to dla wielu z nas czas licznych zmian, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. To doskonały moment na stawianie sobie nowych wyzwań i celów, takich jak nowa praca w 2020 roku. Jeśli więc chcesz rozpocząć poszukiwania nowej pracy, warto już teraz zadbać o profesjonalne i rzetelnie przygotowane CV. Z pomocą przychodzą nam gotowe cv wzory i szablony, dzięki którym stworzymy nie tylko estetyczne, ale i merytoryczne CV, które znacząco zwiększy nasze szanse na znalezienie interesującej nas pracy.

 

*** *** ***

Koronawirus w Polsce stał się faktem. Bądź na bieżąco! Nie panikujemy, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

 

Regionalne informacje dot. koronawirusa znajdziecie pod adresem https://www.lm.pl/tagi/koronawirus

*** *** ***

Chcesz nas zainteresować tematem? Czekamy na sygnały/materiały. Piszcie na alert@lm.pl.

Czytaj więcej na temat:praca,   kariera,   cvDODAJ SWÓJ KOMENTARZ

KOMENTOWAĆ MOGĄ TYLKO OSOBY ZALOGOWANE

max 1000 znaków (0)
max 28 znaków (0)

Twój komentarz może zostać przeczytany przez tysiące osób. Wydawca portalu LM.pl spółka LM LOKALNE MEDIA Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności za jego treść. Komentarze zniesławiające lub mogące naruszać dobra osobiste osób trzecich grożą odpowiedzialnością karną i cywilną. Osoby pokrzywdzone mogą skutecznie dochodzić swoich praw w organach ścigania i w sądach. Zgodnie z ust. 16 Regulaminu Twój komentarz może zostać opublikowany nie tylko na tej stronie, ale również w innych mediach.
Komentarze nie na temat są usuwane.

NAJPOPULARNIEJSZE WIDEO

UWAGA
zamknij

Próbujesz wgrać za duże zdjęcie.

Wgrywane zdjęcie nie może być większe niż 500 kB.
Spróbuj zmniejszyć zdjęcie jakimś darmowym programem np. dostępnym w systemie Windows programem Paint lub skorzystaj ze strony internetowej: zmniejszacz.pl.
Jeżeli tego nie zrobisz, ogłoszenie zostanie dodane bez zdjęć. Będziesz je mógł dodać później.